SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron kontra stres

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
jak tak czytam wasze posty to poziom zerowy w angli w tesco pracujecie albo na budowach tragedia mi by sie dupy ruszac nie chcialo zeby tam w tesco zapierdzielac trzeba miec swoj honor juz wole tu robic za psie pieniadze niz tam za 6 euro na godzine w tesco pf paranoja jakas albo na budowie 12h cegly nosic za 15 a gdzie rodzina przyjaciele kobieta czeka a ty tam zasuwasz jak wal z jakimis murzynami dla paru wiecej groszy dla mnie polusy sa smieszni wole tu zarabiac to co zarabiac do baka wlac 7 litrow bo na weicej nie mam ale byc tu z rodzina kobieta przyjaciolmi i nimi sie cieszyc a nie siedziec z murzynami w 4 na 1 pokoju zeby bylo taniej jak juz jechac za granice to do normalnej pracy za normalne pieniadze i tam mieszkac co do polski to wcale nie jest tu tak zle o prace chyba ze u was w woj pomorskim nie ma problemu zarowno dla mlodych jak i starszych ludzi pracu jes w ho.,.,.., tylko trzeba ruszyc dupsko poszukac dobrze a nie gazete kupic i oprzec na laurach jak sie mysli glowa idzie w polsce zarobic duze pieniadze spojrzcie chociaz na ulice czym ludzie jezdza malucha nie widzialem od roku tu na pomorzu wszyscy od lexusow poprzez mercedesa do bmw i to dobre roczniki srednia klasa ludzi jezdzi audikami oplami dawno nie widzialem tutaj jakiegos starego auta wiec nie gadajcie ze ludzie nie maja pieniedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie ma sie co zalic. lubisz byc tu, to se badz, lej te swoje 7 litrow w bak, ale nie ma co pluc na ludzi, ktorzy wyjechali za pieniadzem. ani lepszy od nich jestes, ani oni od ciebie. zycie po prostu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a nie pomyslaleles ze ludzie wyjezdzaja zeby pomoc rodzinie w polsce zbieraja na mieszkanie i podobne kosztowne sprawy sory ale w polsce tego nie osiagniesz wiec dorbze z ejest taka mozliwosc jak wyjazd i dorobic

myslalem ze bardziej rozgarnity chlopak jestes

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-23 19:20:17

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
każdy ma przeyebane, bez stresu to bananowcy żyją, chociaż oni sie muszą martwić że im kanapki kradną w liceum

edit: ja mam fajną robote ale sie dzisiaj kurva 3 razy dostawczakiem zakopałem

jak sie mysli glowa idzie w polsce zarobic duze pieniadze

ile masz lat?

Zmieniony przez - st_ w dniu 2009-02-23 19:26:24

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no widzisz, a jakbys z murzynami w anglii cegly nosil, to bys sie nie zakopal.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
człowieku do żabki po łopate leciałem, i trzech żuli zwerbowałem do pchania jak zobacze któregos z tych co odsniezaja to wyciagne z traktora i napjerdole chyba

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
kolego progresiv w dupie byles gowno widziales.

Starych masz bogatych ?bardzo prawdopodobnie bo tak *******isz jak poszczany.

dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no tutaj czyli we wloszech przed wejsciem euro zyli za***iscie z tego co mi popowiadali wlosi i starsza zwykli robotnicy nie nazekali i mieli sie ddobrze juz nie mowie o tych co pracuja w urzedach itd po wejsciu euro kazdy nazeka ze im brakuje kasy itd ale kazdy ma auto nowe co sobote idzie zrec do restauracji itd wogole kiedys niby bylo wiecej rodzin ze tylko facet pracowal a kobieta zajmowala sie dziecmi i domem teraz juz coraz wiecej rodzin pracuja we dwojga bo brakuje kasy. Najlepiej sia maja mlodzi chyba lebki co pracuja i mieszkaja jeszcze w domach nie musza nic olpacac itd wszyscy maja za***iste auta co piatek i sobote restauracje dyskoteki itd naprawde maja sie za***iscie najlepsze ciuchy d&g ogolnie szpan na maksa. Mi kasa tez leci mieszkanie do zaplacenia prad place hmm ok 40 euro co 2 miesiace czyli tyle co w polsce placiclem to samo gaz , auto mam i tu najwiekszy wydatek korwa moj mam opla corse z pojemnascia 1000 no i place 1400 euro na rok ubezpieczenia korwa mac za takie male gowno a to dlatego ze nie mam zadych znizek jeszcze itd
ale starcza kasy na wszystko jak bym przyrobil na ochronie w soboty to bym byl ustawiony ale mi sie nie che narazie szukac
wogole jak przyrownac to jak robilem w ochronie w polsce to .... robilem 240 godzin z czego bylem zatrudniony na pol etatu legalnie i reszte kasy na lewo dostawalem i tak korwa cala firma za 900zl mowie wam kasy hooj wlasciciel trzepal na maxa s*******ilem z tamtad jak najszybciej moglem
co do murzynow to tutaj jest innaczej kazdy murzyn murzynowi pomaga trzymaja sie razem wogole czy sie znaja czy nie zawsze mowia sobie czesc co tam slychac itd zaawsze to samo marokini sie trzymia razem s****iele w barach po 10 siedza zawsze w grupach a polacy ??? ni hu ja tez poznalem paru jak jeszcze mialem hojowa robote zaden hoj mi nie pomogl wrrr no to na tyle

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
Genetyk myśle podobnie - że jest jednym z tych co sie boją o kanapki na uczelni


kurva jak ja kocham bombe czuje się wyśmienicie hej!

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
7 litrow ??
Ja za gozine pracy wleje 15 litrow dieselka

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trzeci cykl proszę o pomoc

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium