SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron droga bez odwrotu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 294 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Witam zastanawia mnie jedna sprawa czy jeżeli już zdecyduje się na cykl testosteronu i jest to tak jak w moim przypadku już 8 miesiąc to jest bardzo duże prawdopodobieństwo ze będę zmuszony przyjmować testosteron w syntetycznej formie do końca życia pozostając na trt ? Czy są duże szanse żyć bez testosteronu zaczyna poprostu być z każdym kolejnym dniem coraz bardziej uciążliwe bycie na bombie i zaczynam myśleć powoli o tym aby się odblokować oczywiście nie mam zamiaru robić tego na pale tylko zapłacić komis kto poprowadzi mnie przez odblok tak żeby nic nie popsuć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
colin2000
Na to wygląda że organizm a właściwie jest nie doczynnosc jądra. Lub jeszcze zastanawiam się ze za wcześnie było na to aby organizm zaczal produkować testo, a przysadka nie miała sprzężenia zwrotnego od jądra. Chociaż wątpię. Na odblok nigdy nie wrócę, nie chce rego przechodzić co wtedy..
Spałbym 24h, osłabiony itp.


Ja też na odblok się już nie piszę dlatego trzymam się od sterydów z daleka. W trakcie odbloku rzadko się badałem i u mnie też mogło tak być że lh ,fsh początkowo był w górze tylko tego nie wyłapałem. U mnie w rok zrobiłem cztery albo piec badań więc jedno co kilka miesięcy tak jak mi wizyty u lekarza przypadały i dopiero końcowe pokazały że jest ok a już miałem się poddawać i przejść na trt. Po tym jak badania wyszły mi pierwszy raz dobrze zacząłem czesto badać poziomy hormonów bo myślałem że to chwilowa anomalia i wszystko padnie zwłaszcza że test estro lh fsh był w górnych granicach. O dziwo tak pozostało do dzisiaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie ma takiego przymusu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 294 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Bardziej chodzi mi o to ze różnie podobno bywa , gdzieś tam piszą ze nie da się funkcjonować po odstawieniu teścia normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To już zależy od długości cyklu, dawek, odbloku i wielu innych czynników jak i konkretnego przypadku. Jedni się czują jak kupa gówna, inni nie, wiadomo, co człowiek, to inaczej funkcjonuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94879 Napisanych postów 364877 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670330
Endrjuuuwa
Bardziej chodzi mi o to ze różnie podobno bywa , gdzieś tam piszą ze nie da się funkcjonować po odstawieniu teścia normalnie


Jak zrobisz prawidłowe pct i wszystko będzie na właściwym miejscu to wracasz do tego co było przed saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Endrjuuuwa
Bardziej chodzi mi o to ze różnie podobno bywa , gdzieś tam piszą ze nie da się funkcjonować po odstawieniu teścia normalnie


Na swoim przykladzie na poczatku bycia on ok ~8miechow zrobilem odblok(kontuzja) i normalnie funkcjonowalem,wiadomo regeneracja i wymiary nieco polecialy,ale libido jakby zostalo nieco lepsze niz przed saa,wiec to kwestia indywidualna.Owszem inaczej sprawa bedzie sie miala jak na cyklu bedzie sie znacznie dluzej wtedy i powrot do homeostazy moze sie odwlec w czasie,ale wcale nie jest powiedziane,że akurat bedziesz czul sie duzo gorzej i w innych strefach bedzies odczuwal deficyty na tyle istotne by nie schodzic z cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Zmienia się mocno postrzeganie stosowania testosteronu. Kiedyś to był srodek typowo dla kulturystów / ludzi ćwiczących na siłowni. Teraz coraz częściej staje się środkiem który ma głównie poprawić jakość życia, wspomóc regenerację, zwiększyć pewność siebie i libido. Dlatego tez coraz częściej odchodzi się od jakiś cykli 12-16 tygodni bo szkoda robić sobie rollercoster hormonalny co kilka miesięcy. W Ameryce ten przemysł jest jeszcze mocniej rozwinięty, są żele z teściem itp itd. Może za jakiś czas przyjdzie to do nas i nie będzie trzeba walić strzała co 3 dni co jeszcze bardziej ułatwi i rozpowszechni ten srodek. Zahaczyłbym tutaj o jakiś filozoficzny aspekt tego zagadnienia, skoro jest srodek który mocno poprawia nam życie to czemu z niego nie korzystać, życie jest jedno. Zaraz i tak wszyscy się zawiniemy na druga stronę wiec czemu sobie tego życia nie ułatwiać :)


Zmieniony przez - hatkinson w dniu 26.07.2023 08:20:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12079 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Testosteron hamuje endogenną produkcję testosteronu po cyklu, powodując spadek poziomu hormonów. Znaleziono, że naturalny poziom testosteronu wraca do normy w ciągu 1-4 miesięcy, w zależności od dawki, długości cyklu i częstotliwości stosowania sterydów, jak i innych dodatków. Ogolnie kazdy organizm jets inny, kazdy moze inaczej reagowac na cykl mocniejszym lub slabszym blokiem, dlatego tutaj trzeba wszystko na biezaco monitorowac i kontrolowac :)
Jednak odpowiadajac na Twoje pytanie, nie. Nie powinieneś byc juz skazany na trt

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Grunt to dobrze wykonany odblok, dlatego robi się badania przed cyklem aby wiedzieć na jakie parametry później przywracać organizm. Choć ja osobiście mógłbym już leciec na trt do końca życia bo dobrze się na nim czuję. Bez testosteronu zewnętrznego,kiedy mój organizm wraca do normy to czuję się bardziej zmęczony, słabszy, bardziej senny,słabsza regeneracja, drażliwość,dużo mniejsza ochota na obcowanie. Nie ukrywam że mój naturalny testosteron leży u dolnej normy. Pamiętaj też że z wiekiem naturalny będzie już tylko leciał w jedną stronę (w zależności ile masz teraz lat).
1

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
8 miesięcy na teście to bardzo mało. HTZ przez lekarzy jest zapisywana na tzw. okres próbny pół roku, po którym się ocenia bilans zysków i strat. Kontynuuje lub nie. Jeśli nie - często odstawia test i organizm sam wraca do normy (w ulotce omnadrenu nawet masz tę informację). Żadnego HCG, PCT, HMB...

Przy bombie i latach stosowania będzie trudniej wrócić, ale też się da. Nawet po nastu latach. Nie wierz w bajki, że jajka Ci zanikną, test będzie na zero itd. Natomiast należy pamiętać, iż im jesteś starszy tym więcej profitów z TRT. Test naturalnie się obniża z wiekiem - niektóre labo mają różne normy testu właśnie z uwzględnieniem wieku pacjenta. 60-latek przy 2,5 ng/ml może bardzo dobrze funkcjonować, podczas gdy 20-latek niekoniecznie. Z drugiej strony 60-latek będzie fruwał na 7,5 (3x ponad wartość fizjologiczną), a 20-latek, który podbił z 5 naturalnie na 7,5 syntetyka może czuć się gorzej. Długa historia, niemniej: odblokować się da.

hatkinson: żele są też w PL (androtop).
kevin: to trochę jak z używkami, np. papierosami czy alkoholem. Musisz przejść okres odstawienia, który nie jest łatwy. Niektórzy po prostu rezygnują. Inni wolę się wspomagać PCT, metadonem, nicorette. Ale w pełni "czysty" organizm to jest raczej po roku czy dwóch. Wtedy się ustabilizuje i będzie można coś powiedzieć odnośnie życia bez teścia. Nie pytaj osób w trakcie odwyku czy im lepiej na używce czy teraz... Zapytaj kogoś kto kilka lat temu przestał pić, ćpać, palić, stosować test. Wbrew pozorom całkiem sporo dziś osób dużych w latach 90., a dziś bez siłki, TRT itd.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
hatkinson
Zmienia się mocno postrzeganie stosowania testosteronu. Kiedyś to był srodek typowo dla kulturystów / ludzi ćwiczących na siłowni. Teraz coraz częściej staje się środkiem który ma głównie poprawić jakość życia, wspomóc regenerację, zwiększyć pewność siebie i libido. Dlatego tez coraz częściej odchodzi się od jakiś cykli 12-16 tygodni bo szkoda robić sobie rollercoster hormonalny co kilka miesięcy. W Ameryce ten przemysł jest jeszcze mocniej rozwinięty, są żele z teściem itp itd. Może za jakiś czas przyjdzie to do nas i nie będzie trzeba walić strzała co 3 dni co jeszcze bardziej ułatwi i rozpowszechni ten srodek. Zahaczyłbym tutaj o jakiś filozoficzny aspekt tego zagadnienia, skoro jest srodek który mocno poprawia nam życie to czemu z niego nie korzystać, życie jest jedno. Zaraz i tak wszyscy się zawiniemy na druga stronę wiec czemu sobie tego życia nie ułatwiać :)



Zmieniony przez - hatkinson w dniu 26.07.2023 08:20:48



Kiedys "mlodzi" nie mieli tak niskiego testa jak dzis 20latkowie,gdzie co ktorys temat pojawia sie zagdnienie trt u 20 parolatków bo samopoczucie slabe,libido kiepskie etc
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profilaktyka trądziku

Następny temat

Panax pharma

WHEY premium