SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron dla 38-latka na regenerację

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14625

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
to dzięki
i jeszcze pytanko odnośnie badań po i w trakcie cyku: w którym momencie i co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wystarczy po , chyba żeby coś szczególnego się działo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2tygodnie przed pct,bo hormony trzeba wyregulowac, a w trakcie jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
2 tyg przed PCT czyli w 14 tyg cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może źle napisałem, 14dni przed ostatnim strzałem testosteronu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
Jestem w trakcie 11 tyg cypio z genamed, 250e7d
Samopoczucie lepsze, siła systematycznie w górę, regeneracja energia libido na duży plus - generalnie jak młodu bóg :)
Planuję dociągnąć do 17tyg.
Jedyny minus to trochę wysypalo mi barki i plecy a myślałem że przy takim lajtowym cyklu ominie mnie to. Przejdzie po cyklu? Jakieś rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dermarolog jedynie bo domowe sposoby przy trądziku od saa nie pomagają, a jak ci przepisze jakiś żel/maść/krem/pastę to nawet tego nie wykupuj bo szkoda kasy, zacznij bić 125e3d mniej stężenie będzie się wahać i może to pomoże. No i zbadaj też estradiol, to też unormowanie go może pomoże w twoim przypadku, kup mydło siarkowe do twarzy, do ciała mydło protex, ale to tylko jako kosmetyka, możesz dodać też wyciąg z pokrzywy to momoże choć trochę oczyszczać się z toksyn, ale na spektakularne efekty bym nie liczył po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Dokładnie jak zioekt.

Zobacz jak będzie na biciu 125e3d i estradiol. Ja zawsze jak trzymam w ryzach estro mam bardzo mało syfów. Co do mydła siarkowego ok ale nie do codziennego stosowania zbyt wysusza skórę i syfy wracają. Ja kiedyś (jeszcze przed izotekiem,po izo twarzyczka jak pupcia niemowlaka:D) używałem siarkowego 2-3x w tygodniu i miało to lepszy efekt niż codziennie stosowanie. Na pojedyncze zmiany możesz dać benzacne,albo jak na plecach czy barkach to możesz na całe obszary syfów dać. Najlepiej na noc. Ogólnie jeśli problem jest średnio zaawansowany to wszystkie te zabiegi profilaktyczne Cię nie wyleczą ale zmniejszą problem. Jak pójdziesz do dermo dostaniesz antybiotyki do stosowania miejscowego ew. może Tatralysal Ci zapisze. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
Dzieki za pomoc
A tak w ogóle to w którym tyg badania przed odblokiem i jakie? I w jakim odstępie od strzałów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Dwa tyg przed odblokiem. Estradiol,Prolaktyna,Progesteron starczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca czy bold???? co wybrac???

Następny temat

Korekta cyklu pomóżcie

WHEY premium