SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron dla 38-latka na regenerację

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14627

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy tym poziomie to i week 0,25mg wystarczy. bo jest tylko 0,3 oczka więcej niż norma to nie trzeba szaleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
to jadę exe 1/2tab e2d (trochę ciężko się dzieli te tabsy)
cabaser 1 tabletka wystarczy - po 1/2 e7d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Pewnie z exe masz preparat symex? Kup gilotynkę do dzielenia tabletek w każdej aptece , kosztuje grosze.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Nawet ta gilotynka tez ciezko idzie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
No Symex okrągły i powlekany,ciężko. Ari na 4 części kroi się aż miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Dokładnie krojenie Ari to przyjemność ale exe lepsze działanie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Tak exe lepsze. Chociaż trochę się przekonałem do Ari 1/4tab co 2-3 dzień robi robotę. Wyniki w normie. Jakoś polubiłem Ari.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Aleks
Nawet ta gilotynka tez ciezko idzie


wiem Alex na 1/2 spoko się podzieli , na 1/4 to już kruszy się okruszki nie są równe. Ja jak biorę 6mg na pct rano to na chybił trafił, raz więcej innym razem mniej.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Moze warto sprobowac zetrzec na proszek...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mi po dzieleniu i tak robi się proszek, teraz już zakupiłem etadron, łatwiej się dzieli na 4części.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca czy bold???? co wybrac???

Następny temat

Korekta cyklu pomóżcie

WHEY premium