SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron dla 38-latka na regenerację

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14626

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
Aleks
Czas wrzucic exe oraz delikatnie cabaser


a co to za środki?????
mam tylko hcg, clom i tamox ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cabaser = Cabergoline
exe = Exemestanum; leki: https://www.doz.pl/leki/s7805-eksemestan + etadron

o cabaser pytaj dila, jak będzie miał cabaser to i exe też powinien mieć


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-12-08 19:32:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
bromergon może być? jakie dawkowanie?
exe jakie dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Bromo może być. Zacznij od 1/2tab na noc,jak będzie ok,lek nie będzie dawał skutków ubocznych dawaj po 1tab na noc. Bromo mimo,że sajdowy to zbija prolaktynę bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 220
A bromo brać przez jaki czas?
A cabaser ewentualnie to ile bede potrzebował tab? Jakie dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Bierzesz albo bromo albo cabaser oba leki to inhibitory prolaktyny, cabaser jest lepiej tolerowany wystarczy dawka 0,5mg na tydz czyli pół tabletki raz w tygodniu. Bromergon bieze się codziennie zaczynając od dawki 1/2 lub 1/4tabletki wieczorem , jak pojawi się tolerancja n sidy zwiększasz dawki- bromergonu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Ja akurat bromo dobrze tolerowałem, więc kwestia indywidualna. Kiedyś też już rozm z kimś z działu o tym bo strasznie jechał po bromo.

Jednak z pewnością caba ścina prolkę to poziomu -1 w extremalnie szybkim czasie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja też na bromo nie narzekam jak nie mam innych inhibitorów to biorę bromo tylko zaczynam od mniejszych dawek , środek zwłaszcza jak zaczyna się od małych dawek nie taki straszny jak go malują w moim przypadku również.
Bonusem jest cena.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
witam, ja kiedys zrobilem mix 4tab bromo na strzal i 2 tab cabaser-nie polecam nikomu...:D myslalem ze sie topie przzez sen:D... hardkor prolaktin destructor...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
wnc1964
Ja też na bromo nie narzekam jak nie mam innych inhibitorów to biorę bromo tylko zaczynam od mniejszych dawek , środek zwłaszcza jak zaczyna się od małych dawek nie taki straszny jak go malują w moim przypadku również.
Bonusem jest cena.


Cena/dostępność.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca czy bold???? co wybrac???

Następny temat

Korekta cyklu pomóżcie

WHEY premium