SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prolongatum czy legit?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
moze była, kiedys..

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3103
witam ..odrazu muwie nieraeklamuje i niejestem dilem ale to działa ..wczesniej robiłem pieszo 300m i juz miałem zwałe a teraz nogi mnie same niosą .wczoraj byłem na koncercie i poskakałem jak młoda suka aż wstyd... i ogulnie powiem działa .. jednak nieznam tematu dzis troche zwałka ale nogi dalej same niosą ..jednak jak pisałem naklejki z deka mi sie niepodobały ..jak kułem mialem ręce od alkoholu zeszły napisy.rozmyly sie z deka ..no i pytanie czy to niepowinien być druk laseroy? moze to propek a jedynie naklejki inne ..poszukam tu potem jak ampy propa wygladaja albo nich mnie ktoś uświadomi co ja wbijam ..działa ale co to niewiem ,bić jednak bee i zastanawiam sie aby 100 e7d i tak nawet 15 tygodni pojechać bo normalnie kreatywno się czuje a celem niebeda tu super muskl a zrzutka fatu bo mamenergie na areoo i ochote ...prubować też bede troche rozruszac inne partie przyrostu pewnie niebedzie rewelacyjnego ale h**
by DARMOZJAD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
na 100e7d to szkoda igly i strzykawki wyciagac. wez sobie jakis booster tescia i bedziesz mial 100e7d bez klucia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1404
Ja mam bez napisu Jelfa na pudełku pod Prolongatum, seria 020807, ważność do 08.2010, bił ktoś?Ja jeszcze nie zacząłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Starsza seria.
Ale nie ma to znaczenia żadnego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
i jak z tymi badaniami stężenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
020807, exp. 08 2010
011007 exp. 10 2010
mam towar z tymi numerami bez napisu Jelfa pod prolo CZY JEST TO LEWIZNA ? będę to ładował od końca maja, napiszcie po jakim czasie można iść na badania hormonalne i odpowiedzcie czy jeżeli by wrzucili na 5 amp. jedną działającą to czy by się dało ustalić czy to podróba. Mój cykl to 200mg co 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie jest!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1404
Dzięki. Zaczynam ostatni tydzień maja 200mg e3d, więc powinienem poczuć, a jakby coś było nie tak to opisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 552
ja też zaczynam ostatni tydzień maja 200 mg ale e5d przez 3 miechy jak nam nie pójdzie to będzie jasne że ta partia jest lewa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

AXIOLABS EQUIPLEX 200

Następny temat

FAKE , LEgitka ?

WHEY premium