SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prolongatum czy legit?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
10 kg masy po tym mi przyszłości ..

sprzedam sterone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czlowieku wazysz 100 i walisz dawki jak koles co ma 80kg.
sam widzisz dlaczego nie idzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
https://www.sfd.pl/zwałowane_prolo_-t487509.html to mó temat o tej samej prolce kolego stvstifler ten sam problemos a potem zakłądaj nowego posta ..dubel poszedł albo nawet triple

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
ps ja po 100 e5d dobilem ze 100 do 105 kg a jak zaczołem walić 200 e5d to już ksieżyc w pełni na ryju .kolego pewnie mietka na początek jadłęś (task jak ja)też sie zastanawiam czemu tak mało siły ..miecio to owszem siłe dawał nieogarniętą a ta prola to tak ogulnie wydolnościowo żecz biorąc klepie .. ale nie jestem specjalistą tak tylko kminie .pozdro

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
o.1 g
to juz dla tych co na gramy przeliczją

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wal krutkie esrty jak od dlugich ryj ci puchnie.
z karzdej sytuacji jest wyjscie.
mi na poczastku tez morda szybko puchla ale dopracowalem diete , witaminy duzo cynku zielona cherbata i gitara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
też mam diete (geineruw niewcinam:P) extra witaminy C i E + zestaw wit, cynk owszem ..ale z solą gorzej ( jak mi łązawia oczy to piecze tyle soli jak myśłisz kolego jak obetne sul do zera to przestane puchnąć? wole długie nietrza co 2 dzień kuć a polska prolka pewniejsza jak jakieś arabskie kitajskie-kaukazkie g**** ..a pamietam jeszcze czasy jak krótkie esty były w aptece

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Obetnij sól darmozjad ale nie całkiem. Aldosteron jest odpowiedzialny w znacznej mierze za retencję. Ale nie wywalaj całkiem bo efekt też będzie fatalny.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie soli jak najmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12032
mam taki sam seria tez identyczna zamierzam go brac od maja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

AXIOLABS EQUIPLEX 200

Następny temat

FAKE , LEgitka ?

WHEY premium