SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prolongatum czy legit?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
siemka
stoiv tak jak ci pisalem na badanie to jedyny sposob 30zl chyba i bedziesz wiedzial na czym stoisz, w zyciu nie widzialem i nie slyszalem o walach prolki
pozdroooo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
wiem bracie Bil ktos to z nowej serii z bialym paskiem ?

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2673
Zastanawiające jest tylko, że na tym forum nie można mieć swojego zdania. Jak ktoś napisze,że coś jest do dupy to wkółko te same osoby robią z niego idiote na forum, negują, po prostu ewidentnie bronią interesów dila jak lwica swoje młode kociaki, a może i swojego interesu
Tylko skąd ci "wszechwiedzący" są tak pewni tego co dil sprzedał komuś tam. To,że akurat nie spotkał się ktoś z wałkiem to nie jest argument,że nikt tego nie wałuje. Bo jak widać jednak chyba wałuje, zdanie przeciw zdaniu i nich każdy sam wnioski wyciągnie.W..r..wia to człowieka jak wyda kase i dupa a potem jeszcze mu powiedzą,że towar dobry bo nie wałują i zła dieta. Jak komus raz się uda mieć osobiście kupione prolo czy ome z apteki to będzie wiedział, kiedy go w ****a robią i nie da się tak łatwo manipulować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ta, mozna miec swoje zdanie - ja nie przecze, ze jakies waly moga krazyc, czemu nie. ja tylko zacytowalem wypowiedzi jednego kolesia, ktory w ciagu kilku dni zdazyl zmienic zdanie o 180 stopni hehehe - czyli mowiac krotko sieje zamet, a sam jest w czarnej dupie.

a ci co "bronia" prolo, to nie wiem, chyba maja abonament od jelfy na towary, bo innej opcji nie widze. dla mnie sprawa jest prosta - patrze na kumpla, bije te niby "wyiebki" - zredukowal sie elegancko, sila w gore, czyli co - lipa? na kreatynie to zrobil? po prostu cos sie tu nie sklada do kupy.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-04-23 18:46:43

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2673
Ok, ja nie byłem zadowolony, może wkońcu trafie lepszego dila, a nawet dostane abonament od jelfy :-]
Darmozjad faktycznie dałeś po bandzie na maxa ku..wa jak można co chwile zmieniać zdanie, robisz zamęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
kolega darmozjad na biezaco przeglada forum z tego co widze, ale jakos mowe mu odebralo - a przed chwila byl taki wylewny co do sposobu produkcji prolo z witaminy E. prawdziwy sterydowy midas z niego - cudownym dotknieciem zamienia witamine na testosteron!


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-04-23 19:02:52

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja polecam wszystko co sie pisze na tym forum (zarowno negatywy, jak i pozytywy) brac przez pol i z tego co zostanie 10% dopiero. i mysle, ze akurat to bedzie dobra miara rzeczy.

wracajac do tematu - moj znajomy wali omke i fakt faktem, ze koles sie zredukowal, zero podlania, nawet myslalem, ze jakies fejki kupil, bo geba wpadnieta - ale sila idzie i miesien tez rosnie, tylko powoli. ale z drugiej strony dieta dopieta na ostatni guzik, zadnych przypadkowych produktow nie zjada, aerobow duzo - to nie dziwi mnie, ze kolo niepodlany, przeciez omo to tylko testosteron. moze uda mi sie go naklonic, zeby zrobil badania jak bedzie na samej omce, to sie przekonamy.

mr J - wklej te fotki walonej omki jesli mozesz, zeby moj znajomy wiedzial czego sie wystrzegac.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-04-23 19:28:13

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
chudzina bo na sfd to 50% fake'i 49% to opinie ogolno zaslyszane i powielane przez mlodych koxow choc w ogole nie prawdziwe.

Reszta 1% jest ok

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
chudzina koorfaaa niemam neta w domu :P wiec mi tu niepie**** a pozatym to znany jest wał z majeranem dla małolató dajesz 0.7 majeranu i topa dla smaku i tak było z moim prolo 4 witaminki a jedna testa i to dla tego ze swierzy jestem i nieznam dila git :P tak uwarzam ..bo zbyt długo czekam , pozatym raz to super a wsumie 70 % bani to ospały jestem i libido a ni rusz tak jak powinno dopiero jak zaczołem walić co 3 dni po 2 amp to troszke ..za to poprostacie czuje ze cosjest wiec absolutnego wała niedostałem tylko przerzedzony jak coś :P

pump it

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

AXIOLABS EQUIPLEX 200

Następny temat

FAKE , LEgitka ?

WHEY premium