SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Witam
Chciałbym zapodac sobie taki mały cykl z test.prolongatum 20strz. do tego izolat serwatki kreatynke a na koniec cyklu clomidu 20tab.wystrczy tescia na cykl?
za odpowiedzi z gory dziekuje

Weapon They Fear

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam kolesia ktory bez diety koksi i o dziwo sporo masy zrobil w ten sposob, ale to chyba fenomen genetyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
a skąd mamy wiedzieć jakie dawki są dla Ciebie najlepsze,zależnie od dawek okaże sie na jak długo wystarczy,a co do doboru dawek dla Ciebie to niewiadomo nicc

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez leonstar za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47

pytania dotyczące cykli gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
sorki ale tak na szybkiego pisałem.
Otoz juz miałem wczesniej raz kontakt ze sterydami.waze 80kg staz treningowy ok 5lat a tescia zamierzam brac co 5 dni.i jedyne pytanie to czy 20strz.plus odzywki i clomid wystarczy abym podbił znacząco wagę.

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
janek milcz.

j/oxytone

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
JA zarlem ostatnio prolongatum i lipa niestety byla

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
zarles prolangutum? Ja to na tym jajecznice usmaze

A tak na powaznie to zastosuj sie do regulaminu zadajac pytanie, a odzywki typu bialko, carbo etc. niewiele ci pomoga jesli nie masz porzadnej diety... one sa tylko jej uzupelnieniem, co do kreatynki to moim zdaniem zacznij ja jesc po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gawel trzeba bylo shoty robic a nie zryc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
Cholera chlopaki macie racje a ja myślałem....
Ze to sie je ze lepsze efekty beda ze napis zastrzyki domiesniowe to dla picu...






Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
czy 20strz.plus odzywki i clomid wystarczy abym podbił znacząco wagę

odp: Nie, bez diety to psy w d.....

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop+Wino czy Bold+meta

Następny temat

Suprabolin, prop a stawy!

WHEY premium