SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron + winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Zastanawiam sie powaznie nad cyklem Winstrol Depot + testosteron Propionian. Ostatni czaskotlowalem sie tylk oz odzywkami zrobilem 17 kg w 4 miesiace wiec wynik bardzo pozytywny. Mioj staz to jakies 3 lata ale duzo przerw melanzy i takie tam....ale ostatnio wzialem sie na powaznie..dieta staram sie zeby byla. Zalezy mi naaytym cyklu aby zrobic ladny miesien suchy miesien.

na dzien dzisiejszy waze 92 kg w lapie na codzien 39.4 przy wzroscie 187 co prawda mam troche zarostu tluszczu na brzuchu i udach wyciskam jakies 110 na klatke

zamierzam kupic 20 propionatu i jakies 15 winstrolu vczy ktos sie wypowie na ten temat ew. jakies pytamnioa ?? aha i ile clomidu ew. czy wiecej towaru mnie j kiedys bralem winstrol z deca 1 rok temu ale to byla pomyslka zero pojecia o sterdydach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94438 Napisanych postów 364368 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668932
1-7 prop 100 mg co 2 dni 4-8 vinko 50 mg co 2 dni lub 30-40 mg orala dziennie odblok od następnego dnia po ost vinko clom 100 mg potem ok 3 tyg po 50 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok to w takim razie mam pytanie. Ile moge zrobic na takim cyklu mnie jwiecej miesniea suchego? i ile mniej wiecej po odstawieniu moze zleciec z 40% mwoiemy tutuaj o wiekszym spadku mniejszym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
WWW.WROZKA-DOPING.PL 

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 628
he he wróżka dobra rada

Żyj tak, aby twoim bliskim było smutno gdy umrzesz.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Archeologia też.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Panie wez sie pan za porzadna miche i kup odzywki na nie testosteron bo ci jajka nie urosną

www.sporttv.cba.pl-Transmisje Meczów w Internecie Najwiekszy Portal online

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
w niedziele sie dziwne rzeczy dzieja...

Mierz siły na zamiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dece 2x1ml czy 1x 2ml w tygodniu?

Następny temat

Cykl testosteron enanthate,deca durabolin,metanabol.

WHEY premium