SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron +Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

87

Wzrost

181

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

112

Obwód uda

60

Obwód talii

92

Staż na siłowni

1.5roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok 2,5g/kgmc

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

ok 4g/kgmc

Opisz swój plan treningowy

split hst

Cel cyklu

rżezba

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mam pojęcia

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

na odpowiedniej diecie raczej nie

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobra w miarę szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

105,nie robię ,150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Witam serdecznie forumowiczów, bardzo proszę o rozpiskę propionatu i winstrolu ,szukałem na forum niestety nie odnalazłem konretnej rozpiski tych dwóch środków co do propionatu to 1-6tyg 50mg co drugi dzien odblok 20tab clomidu tylko jak połączyć to z winstrolem ,celem jest rzeźba,mam 30 lat 181 cm wzrostu 87kg ćwiczę od 1,5 na siłowni, miałem przerwę 6 lata i staram się o powrót do formy, ćwicze 3 razy w tygodniu suplementacja i dieta nie są mi obce ,od miesiąca robię rzeźbę ćwiczę 4 razy w tygodniu i mam spore spadki,to jest mój pierwszy cykl od 8 lat wcześniej miałem do czynienia z omnadrenem i testosteronem prolongatum(nie były to pożądne rozpiski zwykła piramida ), bardzo proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Witam ponownie ,nie chcę zaśmiecać kolejnym postem więc piszę tu ,niestety nie udało się zdobyć winstrolu wiec odłożyłem temat kłucia się na później ,na dzień dzisiejszy posiadam 30 strzałów propka Malay Tiger (1am -1ml/100mg ) oraz 100tabletek winstrolu stanox też malay (nie mozna zdobyć zastrzyków przynajmniej ja nie mam dojścia ) 24 tabletki clomidu oraz hcg 5000,czy będzie ktoś tak miły i rozpisze mi to jak brać ,nie mam możliwości brania propionatu więcej niż 7 tygodni wino w tabletkach mogę dokupić jeśli to za mało ,z góry dziękuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
1-8 prop 100mg e2d
2-9 wins 50mg e2d
albo
1-8 prop 100mg e2d
1-7 wins 50mg e2d

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
A co z odblokowaniem czy sam clomid wystarczy,strzały z wina i testosteronu robić w ten sam dzień czy naprzemiennie ,tomi444 dzięki za odpowiedz ,uważasz że 100mg jest odpowiednie może 50mg testosteronu i 25 wina ,nie chcę przesadzić natomiast jak mam się kłuć bez sensownie to nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
bez różnicy z zastrzykami,do odblokowania przydała by się jedna ampa hcg 5000
100 mg testa i 50 wina co 2 dni będzie dobrą ilością

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
jak brać to ampa hcg 5000 proszę o rozpiskę i jak połączyć to z clomidem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
zrób cykl
1-8 prop
2-9 wino

w 9 tyg podasz hcg 5000 j.m. rozbite na 2 iniekcje po 2500 np poniedziałek i czwartek
clomid 24 h po ostatnim winie na noc po 50 mg przez 3-4 tygodnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
ok dziękuje ,hcg mam podać po ostatnim strzale wina czy przyjmować w ostatnim tygodniu razem z winem ,co do clomidu to ile tabletek powinienem mieć bo 20 to chyba za mało,co zjadać żeby się chronić podczas cyklu ,czytałem różne posty ale są strasznie przestarzałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
HCG w ostatnim tygodniu, razem z winem. 20 tabletek cloma powinno wystarczyć. Z osłonek to na pewno coś na wątrobę się przyda i ewentualnie na stawy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Co polecacie sprawdzonego ,HCG strzały domieśniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364406 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669037
hcg możesz podać albo domięśniowo albo podskórnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Dzięki Lodzianin1 podpowiesz coś na temat środków zmniejszających skutki uboczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dlugi cykl

Następny temat

Jak ułozyc tek cylk winko + testosteron 250mg

WHEY premium