SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron +Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

87

Wzrost

181

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

112

Obwód uda

60

Obwód talii

92

Staż na siłowni

1.5roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok 2,5g/kgmc

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

ok 4g/kgmc

Opisz swój plan treningowy

split hst

Cel cyklu

rżezba

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mam pojęcia

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

na odpowiedniej diecie raczej nie

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobra w miarę szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

105,nie robię ,150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
omega-3 witaminy i dobre żarcie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
tylko tyle żadnego cynku itd ,wiem że cie trochę zamęczam ale jestem laikiem w tych sprawach a chciałbym zrobić to jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
jak kupisz dobrą multiwitaminę dla sportowców to masz juz w niej wszytsko w duzych dawkach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Bardzo dziękuje za odpowiedzi głownie tobie lodzianin (poleć jakaś multiwitamine bo jest ich trochę ) jak wyskoczy trądzik to co najlepszego bo słyszałem o jakiś roztworach do wody ale nie wiem z czym to się je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
mozesz dawać cynk dodatkowo przed snem 1-2 tabsy zincas forte,jeśli chodzi o multiwitaminę ja biorę scitec daily wita-min

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Bardzo ci dziękuje lodzianin twoja pomoc jest nie oceniona ,mam niestety problem z winstrolem tzn ja nie mam problemu ,problem polega na tym ze dostawca go narazie nie posiada,wszystko inne ma Propionat 1ml 100mg z Malay Tiger nie wiem czy to dobry propionat moje pytanie jest takie jak wyglądała by rozpisaka z samym testosteronem i odblokami dokupić testosteronu czy może coś innego co z hcg czy potrzebne ?,bo jeśli zdobędzie winstrol do nast.tyg to ok a jeśli nie to nie wiem co robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4364
Normalnie jestem jestem zszokowany !!!
Nikt o ankiete nie spytal, dziwne ...
Nie zebym mial z tym problem..


Zmieniony przez - RaV1307 w dniu 2014-04-10 12:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
RaV1307
Normalnie jestem jestem zszokowany !!!
Nikt o ankiete nie spytal, dziwne ...
Nie zebym mial z tym problem..


Zmieniony przez - RaV1307 w dniu 2014-04-10 12:31:31


może warto do okulisty się wybrać ankieta jest cała jak byś jej nie widział

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
I jakie propozycje bo obawiam się ze winstrolu nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 523
Witam ponownie ,nie chcę zaśmiecać kolejnym postem więc piszę tu ,niestety nie udało się zdobyć winstrolu wiec odłożyłem temat kłucia się na później ,na dzień dzisiejszy posiadam 30 strzałów propka Malay Tiger (1am -1ml/100mg ) oraz 100tabletek winstrolu stanox też malay (nie mozna zdobyć zastrzyków przynajmniej ja nie mam dojścia ) 24 tabletki clomidu oraz hcg 5000,czy będzie ktoś tak miły i rozpisze mi to jak brać ,nie mam możliwości brania propionatu więcej niż 7 tygodni wino w tabletkach mogę dokupić jeśli to za mało ,z góry dziękuje i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dlugi cykl

Następny temat

Jak ułozyc tek cylk winko + testosteron 250mg

WHEY premium