SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl testosteron enanthate,deca durabolin,metanabol.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
siemanko
chce pojechac cyklon z srodkow iranski enan grecka deka i metanabol ruski tescia chce za je bac z 40 amp po 2 w strzale co 5 dni deke z 20 amp. strzala co 5 dzien 1 2 ml i mete zobacze jesz cze czy bede bral po 6 czy wiecej przez 6 tyg
po takiej kuracji co wziasc oprocz hcg na odbloka ??? i ile

2 pyt
czy na ta chwile w polsce warto jest zalatwiac trena czy prawdopodobienstwo wy***y jest tak duze ze lepiej nie ryzykowac /?
oraz tesciu prolo bo tez cos z tym mialem problem zeby dostac pozdro

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
za;atwisz trena normalnie ,celuj w axio swiss,IP tez ponoc dziala jak nalezy

co do testow to po co Ci prolo skoro masz irana?chodz niebawem ma sie pojawic to o co pytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
feest cyklon :) ja jade wlasnie na enanie i mietasie ale lajcikowo raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ty jestes w profilu???:D jak tak to <szok> nastepca Peji heh Za***iscie wygladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
eee nie porownuj mnie do niego... spojrz na jego cialo jeden cykl jakis taki pewnie nie wydarzony i jest bardziej zalany fatem ... pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
to ja heh jest to stare zdiecje i jestem bardziiej wydziabany mam wlosy cykl jest ostry wiem o prolo sie pytam bo chce komus oblatwic poprostu pytam axio to syf i nie chc e slyszec o tym bvo wzilem z niej anapolon i ****a wszystko mialem ulozone za***iscie diete suple w **** z uniwersala za ponad 1000 zl i ***a mi ponim poszlo ani masa ani sila i sie ostro w****ilem he :) a to co mam teraz to jest git i musze wbic cos bo sie cieplo robi a ja wygladam jak sierota ;)

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
sQzi no no widzialem twoje konto hmmm na fotce jak sie nie myle... konkretny z ciebie koles ;) po ilu cyklach jestes i co biles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
zadalwem pyt odnosnie odbloka moze mi kto powie ?
walilem mete i ome przewaznie nie wiem ile za***alem nie zapisuje wszystkiego a;e troche juz zjadlem :P

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
Witam mam pytanie odnosnie cyklu chcial bym wziaść dece,enanthate,mete i oxandrolon do tego czy taki cykl jest mozliwy i jaką przynajmniej minimalną ilosc tego musiał bym mieć a i co do odbloku jak bys cie mogli to prosił bym o całą rozpiske tego z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
po co odswiezasz stary temat ?

Trzeba było załozyc swoj własny, wypelnic ankiete i zadac pytania. Dostosuj sie do tego a tu juz nie pisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron + winstrol

Następny temat

Odblok 2 tygodnie po cyklu propka ..robic ?

WHEY premium