SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron+DecaDurabolin+Winstrol+Nolvadex-d

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Siema mam pytanie, zamierzam sobie zakupić 200tab winstrolu stanozololu 10 Włoch z LaPharma lub APX labs nie wiem która firma lepsza + 6x200mg/2ml Deca Durabolin Holender z Organonu + 30tab 20mg/tab Nolvadex-d Polak z AstraZeneca na odblok + testosteron prolangatum Polak Jelfa lub testosteron enenthate Iran Aburajhen lub testosteron enenthate Grek Norma. Z tego co czytałem to pierwsze teść (ile strzałów?) póżniej dece durabolin (12 strzałów po 100mg, 200mg na tydzień) a na koniec wino (200tab po 5tab dziennie, jak to brać). co myślicie o tym cyklu, mam jeszcze dostęp do innych odpowiedników tych środków, teścia nie miałem brać ale czytałem że jest konieczny, rozpiszcie ni jak to mam brać, w jakiej kolejności.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 72

Wzrost: 170

Obwód klatki: 103

Obwód ramienia: 36

Obwód talii: 83

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 38,5

Staż na siłowni: Ponad rok

Ilość spożywanego białka: -

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: -

Trening: 5x5

Cel cyklu: Znaczny przyrost siły!!! oraz masy!

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): Brak

Stan zdrowia: bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: Brak

PPM podstawowa przemiana materii: bdb

Wyciskanie leżąc (MAX): 100

Martwy ciąg (MAX): 200

Przysiad (MAX): 140
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi sie wydaje, że zakupy saa sobie daruj i zacznij jeść.

a jak się uprzesz to meta solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
dieta + suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Artist_6 cykl mety już mam za sobą, liczę na odpowiedzi które mogą mnie zainteresować, czyli konkretne i na temat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
flex1976 co do supli to już brałem ale nie dają mi takich efektów jak bym chciał, wrócę do nich jak osiągnę to czego pragnę na podtrzymanie, bo na nich nie osiągnę tego co chcę w takim czasie jaki mam do dyspozycji i nie chodzi tu o godziny treningu bo trenuję 4x w tygodniu tylko że mam zawody, na których nie przeprowadza się testów antydopingowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Głównym i priorytetowym celem dla mnie jest 130kg/150kg na klatę, a na tym cyklu powinno mi coś koło tego pójść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Piszecie mi o diecie, i żebym zaczął jeść, za późno już tak postąpiłem, nie wiarygodne ale już przytyłem 12kg, kiedyś ważyłem 58kg i wskoczyłem na 70kg, potem spadłem na 68kg, a teraz ważę 72kg i nie zapowiada się na mniej a w ręcz przeciwnie. To jak poradzicie mi coś???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
ja już Ci poradziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
UK, Polska, Francja, Grecja, Węgry, Portugalia, Iran, Turcja, Chiny, Czechy, Dania, Niemcy, Hiszpania, Mołdawia, Holandia, Rosja, Rumunia, Turcja, Indie, Pakistan, Włochy, Egipt, Tajlandia, Słowacja, Anglia, mogli byście mi wypisać w hierarchii od najsilniejszych do najsłabszych, i które są godne uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
ale może mógł byś mi pomóc w taki sposób o jaki proszę, doradzić jak wziąć to co napisałem saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
juz Ci doradzili..i to nie tak hop siup ze 100kg na lawie wskoczyc na 150kg..

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok bez sterydów cz. 2

Następny temat

Omnadren

Wiecej