SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enantan+Winstrol+Nolvadex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
Witam
Chciałbym zacząć swój pierwszy cykl na SAA. Zanim napisz wszystkie swoje dane chciałbym uprzedzić że proszę o radę co do dawkowania i wyboru odpowiedniego produktu handlowego,firmy zajmującej się rozprowadzaniem tego typu produktów,nie oczekuję wypowiedzi na temat moich wymiarów czy diety.
Krótka charakterystyka:
Staż na siłowni 4 lata
Waga:79
Wzrost:180
Klatka:107
Biceps:39
Talia:84
Cel:Przyrost suchej masy mięśniowej,wzrost siły i użylenia
Swoich wyczynów na siłowni nie będę wypisywał oraz swojej diety jest bardzo dobrze zbilansowana na dzień dzisiejszy jeżeli chodzi o odżywianie mam do dyspozycji całe "zaplecze" produktów które będą niezbędne przy stosowaniu SAA. Dodam iż stosowałem suplementy,ale chciałbym zacząć stosować mocniejsze środki myślałem o jednym cyklu 12-14 tygodniowym. Jak najlepiej dawkować wymienione w temacie środki aby przyrosty były jak najlepsze a przy tym zniwelować skutki uboczne.
Zależy mi również na doborze odpowiedniej firmy farmaceutycznej!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
daj ankietę z tego działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
1. WIEK: 26
2. WAGA: 79
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka:107
-udo:58
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING:3xweek silownia, 1xinterwaly
9. CEL CYKLU: sucha masa mięsniowa uzylenie poprawa sily
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 95
-martwy ciąg:138
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
To jest ta ankieta liczę na waszą pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak rozkład b/t/w w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
proteiny:około 180 g w dni treningowe licząc posiłki
wegle:około 300
tłuszcze:około 40 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
Oczywiście przy cyklu SAA poprawię nieco dietę więc stosunki poszczególnych składowych się zmienią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
na 4 lata stazu mega slabe wyniki. Cos kuleje. Napisz co dzisiaj jadles, posilke po posilku (bez sciemy). Rozpisz tez trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak pierwszy kontakt to nie kombinuj tylko przybij testa (enan/cypio) przez 10 tygodni, po 250 mg e4d, co do wyników to rzeczywiście niezbyt dobre jak na tyle lat, o profilaktyce poczytaj w tematach podwieszonych bo wszystko jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 266
Wyniki powiedziałbym mizerne jak na tyle lat. Dobrze poznałem swój organizm do niczego się nie paliłem od razu,wszystko było robione z głową. Trochę forma się bujnęła jak zacząłem brać kreatynę i do tego dodatki wspomagające jej transport itd. Ale to i tak słabe efekty dlatego zdecyduję się na SAA. Czyli rozumiem że sam testosteron. A odnoścnie stanazolonu bo myslałem że może nie od razu ale wrzucić go tak po 6 tygodniach ?? To ma byc mój pierwszy i ostatni kontakt jak to nie podziała to przerzucę się na jogę:P Więc wolę jakiś dobry mix wziąć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren z propem w jednym szocie?

Następny temat

pytanie o Hcg

WHEY premium