SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TestaPlex E 250 - AXIO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39271
No to jak obiecywalem pierwsza "skarga" na slynne Axio...Bralem ten specyfik-pozniej bralem norme a teraz irana. Wnioski:

-dupa boli po tym dosc mocno(i nie jest to kwestia techniki wstrzykiwania bo caly czas robie tak samo i po norme i iranie nic nie czuje)
-flakon zakonczyl sie po ...7 strzalach :) (zakladajac ze kilka razy zaciagnalem po 1.2...pal licho..zakladajac ze za kazdym razem bralem po 1.2 cm to i tak towaru bylo zbyt malo)
-jakosc-trudno ocenic...bralem go w poczatkowej fazie cyklu...gdy konczyl sie flakon to test dopiero sie rozkrecal. Mysle ze jakosciowo dosc dobrze choc bez zapowiadanej rewelacji

Tyle...natomiast metka byla OK. Orale jak na razie maja bez zarzutu.

POWERED BY ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
poczatkowa czy nie powinien klepac

wino jest ok w tabsach tak jak mowisz kumpel anapolon niedlugo bedzie konsumowal to napisze cos

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jest tyle aptecznych, sprawdzonych enanów, więc po co sięgać po undery ?? masz pod ręką tani jak barszcz cidoteston, iranski, z wyższej półki norma, schering.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Miales z kodem ktory potwierdzil oryginalnosc na ich stronie? Kupowales w PL ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no wlasnie gdzie kupowałes??

fakt cido tani a dobry i pewny

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dla mnie prop axio to gowno bylo wbilem 10ml i nic nie poczulem- moje libido sie obnizylo. jak zmienilem na farmaka- Od razu ruchanie 3 razy dziennie + jakies walenie konia sie zdarzało
faktem jest ze podczas zmiany na farmaka dodalem 10mg nolwy...
teraz z kolei farmak swietnie dzialający sie skonczyl i zmienilem na 10ml/100mg Zambon propionate... Zobaczymy jak to dziala !

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
dajcie jakies info na prv o dostepnosci AXIO w kraju

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie prop axio to gowno bylo wbilem 10ml i nic nie poczulem- moje libido sie obnizylo. jak zmienilem na farmaka- Od razu ruchanie 3 razy dziennie + jakies walenie konia sie zdarzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jesli masz 19 lat i o libido dyskutujesz to

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39271
Towar kupowalem z pewnego zrodla-bezposrednio od ich dila netowego. Mniejsza o wiekszosc. Obsluge i marketing(branding) maja swietny...jakosc towaru wstrzykiwanego przecietna...cos tam dzialalo ale bez zapowiadanych rewelacji. Najgorzej sie wnerwilem na ta ilosc-po 7 nabiciach over...do tego bolaca dupa. Kij wie jak oni sa zorganizowani-moze w innych miejscach laduja prawidlowo tylko ja tak trafilem. Tyle w tym temacie.

(kod i wszystko bylo oczywiscie)

Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2008-02-17 17:05:19

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9122
ja nie kumam jak mozna robic slabego propa,przieciez to najtansze w prudukcji jest,jak bym sie przejechal na propie jakiejs firmy to nietknal zandego srodka tej firmy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótkie pytanko...

Następny temat

prosze o pomoc

WHEY premium