SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test dawki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1999
Może wyniki kwestia tego ile od strzału minęło bo jak np w 5 dniu to już spadał mocno dlatego ja wolę częściej żeby były mniejsze wahania bo inaczej mi odwala i mnie ludzie za bardzo denerwują. Spadki możesz poczuć jak wykorzystywałeś w 100% taką dawkę. Mogę się oczywiście mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 735
Jasne, jakby ktoś się dopowiedział do tej odpowiedzi kolegi byłbym wdzięczny,ale szczerze po zwiększeniu dawki na tak dosyć dużą libido trochę padło, więc dlatego chcę wrócić 300e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94619 Napisanych postów 364589 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669525
Zrob te badania na boldzie zwłaszcza e2 o możesz się tutaj zdziwić jak masz dobrego bolda

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 444
Slaby towar, ja walilem 250 e5d przy wadze 110kg mialem 1500 czy 1600ng tylko dupa bolala, puzniej bilem inny i nic nie bolalo ale byl wiele slabszy


Zmieniony przez - gadula700 w dniu 2023-01-25 08:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Po pierwsze - masz dopiero 20 lat, wyniki siłowe mizerne, nawet biorąc pod uwagę, że byś nie brał saa to naprawdę słabo wygląda.
Zejdź z tych dawek, wrzuć 125mg testosteronu 3x week, wywal tego bolda, wrzuć hcg w dawce 300j e3d, dobierz dawkę IA.

Porządny plan treningowy, dopięta miska i progres murowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 735
Tak jak mówiłem,zależy mi na sylwetce nie na sile, na przysiady nie mogę sobie pozwolić ze względu na kolana tak samo w pełni na martwy ciąg, więc nie dziw się że mam taki wynik na sztandze.
Staram się uzupełnić trening o kilka dodatkowych ćwiczeń aby to miało ręce i nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Samo wyciskanie na ławie 95kg wiele już mowi, ze brak Ci doświadczenia. Zejdź z dawek i wroc za jakiś czas. Taka moja rada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 735
A to twoim zdaniem trzeba wyciskać po 200 kg na klatę żeby mieć doświadczenie? Bo moim zdaniem liczy się to co chcesz osiągnąć na tej siłowni i jaki masz cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Mam klientów, którzy przychodzą pierwszy raz na siłownie i dygną 90kg na płaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 735
To bardzo dziwnych masz klientów, ja nie widziałem nigdy żeby osoba która robi swój pierwszy trening w życiu wycisnęła 90kg. No ale ok, nie oceniam, poza tym tak jak mówiłem i powtórzę ci jeszcze raz że nie liczą się dla mnie wyniki, a sama sylwetka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczucie pelnosci

Następny temat

Estro na cyklu

WHEY premium