SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test cp+hmb liquid+night protein blend+cbx+scorch

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
adriano18
wlasnie niepisze ,jak kicha to kupie jutro nowa,a piatnica dobry sprzet ja mieszam sobie z pomidorem i sola,ale sama tez zaj***scie wchodzi.

Z tylu olwy napisane jest:
oliwa zawierajaca wylacznie oliwe uzyskana z przetworzenia oliwy z wytloczyn z oliwek i oliwe otrzymana,bezposrednio z oliwek.

potem juz tylko ze nadaje sie do potraw,grilla,pieczenia itd.
ps. a co sadzicie o mixsie cbx z scorch?Przywalic wieksze dawki niz napisalem czy zostawic jak jest?

Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-20 20:28:41

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
no to kaszana z ta oliwa, nastepnym razem kup extra virgin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
adriano18
oliwe zaniose mamie,niech se griluje i smazy na niej,kupie jutro extra virgin!
dziex za info
Sogacz!o ile wlezie!
pzdr

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
Po przemysleniu kilku waznych kwestii,postanowilem odpuscic z suplementacji cp+zma apteczne i omege3,zastosowac same spalacze+hmb liquid i pozbyc sie ok.4kg fatu,a potem zrobic cykl czysto masowy.Dieta bedzie szczegolowo trzymana.dzis rano platki owsiane+200ml mleka+jajko gotowane+2orzechy wloskie.
Teraz jestem po drugim posilku,170g tunczyka+2kromki pelnoziarnistego+pomidor.(odpuscilem 10ml oliwy)musze kupic dziewiczna,tak jak forumowicze doradzili!
wlasnie wszamalem przedtreningowy:100g ryzu brazowego+100g pangi..teraz jade z hiitem.

Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-21 13:43:18

Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-21 13:51:04

Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-21 16:02:32

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
jak wolisz, ale imo ZMA i omega to elementy stałej suplementacji i bez wzgledu na cel powinny byc stosowane, albo warto by były stosowane o ile po omedze nie czuje róznicy, to dzięki ZMA lepiej mi sie spało (teraz niewiem jak - bo śpie ile chce )

2 orzechy włoskie? walnij wiecej

interesuje mnie night protein - powiedz cos o tym, smak, rozpuszczalnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
night protein,szczerze niepodchodzi mi za bardzo,mam waniliowy,mieszam z mlekiem i powstaje kisielrozpuszczalnosc kicha dzis wieczorem odpuszcze serek wiejski,zrobie ten kisielek to wkleje foty..teraz na trening.pzdr

jutro dam 5orzechow starczy?czy jeszcze wiecej,po ile walicie?a zma apteczne i omege mowisz teraz zostawic?


wrocilem z hittu-dzis jest parny dzien,ale dalem rade zrobic 5interwalow,pod zalal mi dzis dopiero oczy,tak na marginesie z ciekawosci stanolem na wage jakie mnie zdziwienie ogarnelo,przed cyklem sie wazylem 83rano84 wieczorowa pora,teraz 82,5a to dopiero 3dzien..chyba maks wody zeszlo,teraz posilek potreningowy 100g ryzu bialego+126g piers z kuraka.
Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-21 16:07:35

Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-21 17:19:00

Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-21 17:27:06

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
160g bialka musisz zjesc

a na sniadanie jedon jajko? 100g pangi przed trenem?
chyba nie bardzo dostarczasz tego bialka..

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
maximus_p
takie bylo zalozenie,ale troche sie zmodyfikowalo,na poczatek jade maks redukcje,a potem robie mase z cp,przy takich posilkach i treningu,powinienem facisz w ciagu maks.14 dni zgubic,potem pojde z cyklem masowym,chcem budowac czysty miesien,zeby niezalegal nigdzie tluszcz,a czasu mam niewiele,mianowicie do konca lipca czyli jak obliczylem,czasowo powinienem sie zmiescic,z redukcja i cyklu na cp,po nim.

Zmieniony przez - Wu-Mafia w dniu 2007-06-21 18:32:29

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
a wiec otoz,ze ide juz spac,jestem wykonczony dzisiejszym dniem,spac mi sie chce jak cholera...cos ten cbx mnie nie pobudza!zastapilem serek wiejski na night blenda zalecana dawka producenta to 40g wymieszac w 200ml mleka no to po kolei:

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862


otworzylem

Wu-Tang it could be dangerous!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krotkie pytanie zwiazane z HMB

Następny temat

GAINER

WHEY premium