SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - ACTIVITA (Nitro Massive) by IboK pods.str 21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
*Po treningu (dzisiaj Grzbiet):
-->Wiosłowanie (60kg x12, 90kg x10, 120kg x10, 140kg x8+100kg x6+60kg x6),
-->Unoszenie tułowia na takiej ławce (cwiczenie na prostowniki nie wiem jak sie nazywa) (30kg x12, 40kg x10, 50kg x10, 70kg x6)-Moja waga+waga sztangi
-->Podciąganie na maszynie (40kg x12, 60kg x10, 80kg x10, 100kg x8),
-->Podciąganie wyciągu dolnego do klatki (12,10,8,8),
+Brzuch.

Trening udany, pompa jak zwykle dobra Siła skoczyła widac na wiosłowaniu chociaz wtedy robilem lajtowo to teraz poszło dosć łatwo

*Może teraz pare zdań o suplach:
-->Nitro Shock: Smak dobry kwaskowaty, takie lubie nie nudzi Mi się, zadnych problemów zoladkowych nie ma. Widac po nim dużą pompe, przyrost siły jest znaczny Co do masy to tak jak sądziłem przed cyklem nie przyjdzie dużo, ale będzie dobra jakościowo. Regeneracja może być ale na Createstonie była znacznie lepsza.
-->Massive Gainer: Smak dobry jeżeli rozpuszcze z małą ilością wody, bo gdy wiecej naleje to juz tak srednio powoli smak mi się nudzi, no ale nie jest najgorszy. Rozpuszczalność jest dobra, porcja około 133g nie zapycha, nie ma żadnych problemów żołądkowych. Owoce w nim zawarte sa spore i widać że dużo ich Jest to plus jakaś nowosc w koncu w odzywkach tego typu.
-->Top10: Witaminki jak witaminki, sądze że dobre. I wiem juz teraz że zagoszczą na mojej półce przez dłuższy okres

*Co do fotek to postaram się dać na dniach

Miejmy nadzieję że jutro nie będzie padać i będe mógł w spokoju ćwiczyć na sprzęcie Teraz troche wypoczynku. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38926
IboK na zlosc bedzie padac. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
HeHe Dajesz Kobi dajesz :D jak Tam Łydy Pochwal sie :D

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
No to czekamy na foty

kiedy planujesz zakończyć cykl? co po nim?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Jeszcze z jakieś 2-2,5 tygodnia.
Po tym planuje na 2 miechy 12 kg Gainbolica+360-540 kaps TSe
I oczywiscie sprzet, sprzet sprzet. Modle się do Boga zeby dziś nie padało, żebym mógł sobie w spokoju poćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
KOBI wydaje mi sie że powinieneś też próbować siła na deszczu i innych warunkach zawody SM nie zawsze sa w slońcu kilka razy bylo w masakrycznym deszczu wiec wiesz :) powienieneś próbować :) dasz rade boś wielki CHŁOP :D pozdrawiam :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
I po treningu Hmm z racji że było zimno ubrałem polar i podszedłem do 270 kg YOKU, po 5 metrach puscilem bo zsuwało mi sie z plecow, podszedlem drugi raz po chwili i znowu z 7 metrów wymeczone i mowie ze cos jest nie tak

-->Yok (100kg, 140kg, 180kg, 220kg, 270kg),
-->Opona (8,8,6) obrotów,

Więc sciagnolem felerny polar po ktorym tak mi sie slizgalo, i przeszedłem 20 m z 270kg w jakies 8-9 sekund Kurde siła idzie do przodu masakrycznie ciesze się z tego strasznie
Opona strasznie sliska bo mokro ciezko sie robiło, ale jakoś poszło
Bardzo dobrze że takie błędy wychwytuje się na treningach, a nie na prawdziwych zawodach
Jutro moja siłownia jest zamknięta ale ide na inną.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Masz racje ale trzeba próbowacw karzdych warunkach przy karzdej pogodzie :), ale karzdy z nas uczy się na błędach czego nikomu nie życze. Powiadasz siła rosnie oby tak dalej :) dasz rade :) ROŚNIJ ZDROWO I KOLOROWO :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ibok

wal mi na tlen

teraz toba bedzie w pelnym zakresie zajmował sie moj szanowny kolega Kanarek

Wstepnie gadalismy i mysle ze jego profesjonalne podejsci przyda ci sie

szczegoly tlenowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38926
IboK TVN 2007 jest twoje :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze tluszczu

Następny temat

Suple Redukcja

WHEY premium