SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Prosto z USA !!!!!!!!!!!!!!!!! SON & SP250

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
he o sporcie czy mam pojecie ???? no co mam powiedziec wiem wszystko jak zawodowy kulturysta?? to by bylo smieszne . Ale mysle ze Panie gucio ty tez maszmale pojecie o tym sporcie bo w koncu nawet zawodowcy mawiaja ze cale zycie sie czlowiek czegos uczy , a co do wiedzy na temat tego sportu to wiem calkiem duzo jak cwiczyc i tak dalej , a nie mam pojecia o odzywkach , kreatynach i tak dalej bo nigdy nie mialem kasy na zakup tych zeczy ??? a co do tej proporcji to pewnie macie racjie , ale za duzo nie cwicze przedramienia tylko jedne cwiczenie 3 serje w tygodniu. No ale jakos tak wyglonda to .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
niektórzy z Was czepiają się dla zasady, nie??
tak z nudów chyba

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Co do pojecia swojego nie oceniam mowie ze po przykladzie"trening typowo kulturystyczny" ale trening kulturystyczny dzieli sie na wiele innych."dieta typowa masowa bialko bialko" wegle sa tak samo wazne w diecie jak bialko tylko w odpowiednich proporcjach"

Nie czepiam sie tylko pisze ze bys uzupelnil wiedze czytajac posty podwieszone a wtedy mozesz poprawic wyniki jeszcze bardziej choc widac ze teraz nie jest juz zle.pamietaj ze zawsze moze byc lepiej.
sam jak przyszlem na te forum to okazalo sie ze nic nie wiem i dzieki wielu osobom z forum moj poziom wiedzy znzcznie sie podniosl i podnosi sie dalej.
Dlatego masz swietne warunki na utrzymanie prawidlowej diety i sper suple nie zmarnuj szansy o jakiej marzy tysiace osob!poczytaj posty podwieszone wyelimuj bledy i zobaczysz efekty beda jeszce lepsze

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
ha dzieki za rade , ale tak zupenie to nie rozumiem , czy robie cos zle??? czy mam cos zmienic?? jak na razie wszystko idzie tak jak powinno isc , przyrosty sa w sile i masie a wiec nie wiem co mam wyeliminowac ,poprawic zeby bylo jeszcze lepiej ,i nie wiem czy da sie lepiej chyba ze zaczne brac koks. Mysle ze potrzeba tylko cieszkiej pracy , odpowiedniej diety , suplementacji , regeneracji i bedzie jakos szlo do przodu , a to wszystko wydaje mi sie ze mam a wiec nie wiem o co chodzi .

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
To badz chociaz tak mily i daj caly rozpisany trening i diete.bylo by juz cos wiadomo bo troche ogolnikowo nnapisane"caly czas tylko bialko,bialko" ile tego bialka i wogole.naturalnie fajnie by bylo jak bys foty jakies dal.ale ty jestes autorem wiec zalezy od Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
Mam pytanko.Jaki jest koszt takiego cyklu w stanach??Chodzi o ceny poszczegolnychproduktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
trening rozpisze troszke puzniej , teraz spiesze sie do roboty .
ten cykl (bez bialka) wyniusl mnie160 dolarow $$z bialkiem jakies 220$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
trening podawalem wczesniej na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
To jak jest z tymi fotkami trzeba je dawac czy nie?Bo ty dales tylko taka jedna i ci dalej pozwalaja prowadzic ten test?Bo ja nie wiem czy mam sie w moim rozpisywac bo u mnie fotek nie bedzie!Zgadzam sie z King_Odin ze przy testahc wlasnych nie powinny byc fotki uwzgledniane!To jak jest z tymi fotkami?

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
tak, jak chcesz to dajesz zdjęcia a jak nie to nie

ja tam dałem na koniec.Molestowali mnie

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko nr.1 i co z USA

Następny temat

Kre Alkalyn ??????

WHEY premium