SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Prosto z USA !!!!!!!!!!!!!!!!! SON & SP250

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
Po krotkiej przerwie spowodowanej brakiem internetu opisuje odczucia po stosowaniu po 1 miesiacu suplementu (zaczelem druga puszke SaizOn i troszke wczesniej druga puszke SuperPump250)
Miesnie wydaja sie nabrzmiale , powiekszyly sie,pewnie to dzialanie wody bo w koncu kreatyna nawadnia miesnie, wytrzymalosc poszla i to calkiem ladnie a sila ???
na klate przyszlo 10 kg w serjach
na barki wyciskam 6 kg wiecej w serjach .
Dzialanie suplementu opisze jako wolne ale postepowe , nie jest to jakas bomba silowa ze po tygodniu stosowania bedziecie mogli wycisnac na lawie 10 kg wiecej , nie tak nie bedzie przynajmniej u mnie nie bylo , wszystko dzialo sie powoli po troszeczku po troszeczku ale przyszlo.
Suplementy jak dla mnie wporzadku nie sa to sterydy ale jestem zadowolony , wczesniej cwiczylem 2 lata na sucho i nigdy nie szlo mi tak dobrze jak teraz i to tylko dzieki tym Stakom .
Jak macie kase to bierzcie napewno wam pomoga mi wciasz pomagaja .

jesli macie jakies pytania to walcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
masa masa masa - jak ten aspekt sie przedstawia ?

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
a wiec jestem na koncu kuracji jak zaczynalem ten cykl to w baniaku mialem nie cale 44 cm i to po treningu a dzis jak sie miezylem bez treningu to pokazalo mi 45 w lapie az sam sie zdziwilem :) bardzo jestem zadowolony z rezultatow , jestem silniejszy , wytrzymalszy i td , jesli macie jakies pytanko to prosze zadawac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
chcialbym to na zdjeciu zobaczec
inaczej watpie zeby ktos uwierzyl
44 po treningu czyli normalnie bylko ok 43cm
wiec poszlo 2cm ... hmmm....
wg mnie nierealne na jednym cyklu przy takich rozmiarach


mam ale zdjec mi sie nie chce nago robic, nie jestem jeszcze doswiadczonym kulturysta
- wczesniej tak tlumaczylem brak zdjec
45cm w lapie to nie jest powod do wstydu

cos tu jest nietak



Zmieniony przez - kp11 w dniu 2006-06-10 19:35:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
nie no sciemniam !!!!!!!!! a czemu mialbym klamac , wierz albo i nie , mierzylem i sam sie zdziwilem ze 45 az mam
przy najblizszej okazji zrobie zdiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990


zaznaczam ze stoi tam 191 cm chlop , i mam calkiem dlugiwe lapy ,prawie jak siatkarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Strasznie Ci chyba przedramie oddstaje od bicpesa co ?? Ale moim zdaniem to 45 tam nie ma. Moze jestem w bledzie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
przedramie odstaje ??? to znaczy co miesien odstaje?? a ze myslisz ze tu nie ma 45 cm to juz nie moje zmartwienie tylko twoje ja wiem swoje . Pozdrawiam
Tak jestem w bledzie , nie znam sie na cmrach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
jest czy nie ma nie ma sensu sie klocici ale po twoich wypowiedziach i topicach ktore zakaldales to widac ze pojecie masz minimalne o tym sporcie wiec czytaj bo masz warunki tzn finansowo emigracyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
chodzi mi o proporcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko nr.1 i co z USA

Następny temat

Kre Alkalyn ??????

WHEY premium