SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse 2022 Więcej mięśnia :) Jurek.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
Przedpołudniowe pompowanie klaty i bicepsów.
Jeden posiłek śniadanie tylko Iron Rush zapodany i moc jest.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
Trening czas zrobić i na cmentarz iść.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
Dziś katowałem nogi i tricepsy a od nie dawna zauważyłem przyrost siły czy to efekt liczenia ilości białka pilnowania tego by odpowiednią ilość zjeść??
Iron Horse i prawidłowa dawka białka może to są przyczyny wzrostu siły gdzie stałem w miejscu z siłą już od dawna a teraz siła na plus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
Siemanko dziś po dwóch posiłkach wleciał trening pleców i barków siła jest na plus :)
Cały czas suplementacja iron mind iron rush i białko iron Horse i forma w ciągle w budowie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10062 Napisanych postów 30396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728822
Ładnie przypakowałeś tej jesieni :)
Suple chyba pomagają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
masti
Ładnie przypakowałeś tej jesieni :)
Suple chyba pomagają ?

Tak suplementy które dostałem plus zacząłem liczyć ilość spożywanego białka wszystko to dodało siły a jak siły przybyło znaczy że coś się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
Panowie od dłuższego czasu lecę na 100% z treningami siły przybyło ale już czas na odpoczynek czas na deload tak że chwila odpoczynku teraz będzie od ciężkich treningów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
Lipa panowie zero treningów od kilku dni jestem przeziębiony jakoś nie chce to choróbsko odejść odemnie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10062 Napisanych postów 30396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728822
Jurek -za mało witamin brałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 598 Napisanych postów 1131 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8672
Wracam do treningów po chorobie.
Dziś pierwszy trening taki rozruch bardziej to był siły odrobinę brak ale myślę że to kwestia czasu i wrócę na pełne obroty o siła wróci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Horse - Pora na testy nowych suplementów :październik listopad 2022

Następny temat

Test Iron Horse 2022 - Czysta siła wg Mikołaj Dach-Ciężarowiec

WHEY premium