SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia Gersona - lekarze mowia ze to jets wielka sciema ale czy napewno ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ale po co mam o nim czytać? Jak wiekszość 'wielkich' z tego okresu zrobił coś fajnego i coś ch**owego. Kult, kolego, to nie jest tak, że ja nie wiem tego, o czym Ty mówisz. Po prostu uważam, że na upartego to i mnie można jako zbrodniarza przedstawić mimo iż większej krzywdy nikomu jeszcze nie zrobiłem Nie chcę go usprawiedliwiać w żaden sposób, bo mógł być ch**em. Dla mnie pozostaje pytanie 'co z tego?'. Naprawdę. Stalin był jeszcze gorszy a wygrał życie i stworzył światowe imperium.

Dobra, racja. Nie ma co gadać, skoro ja nikogo nie znam i z nikim nie rozmawiałem poza słuchowiskami w TVN, które to ostatni raz oglądałem w barze jak się Najman nokałtował, bo nie mam nawet telewizji w domu

Po prostu mamy zupełnie inne myślenie. Ja się staram patrzeć bardziej całościowo, bez klapek na oczach i próbując za pomocą brzytwy okhama brać świat takim, jakim jest.

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2012-03-12 01:27:22

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytaniem po co masz o nim czytac - wychodzi wlasnie ogolna ignorancja na wiedze. Ja np nie wypowiadam sie na temat ktory nie wiem nic, albo chocby nie przeczytalem paru ksiazek, bo bym sie tylko kompromitowal. Oczywiscie, kazdego mozna przedstawic jako zbrodniarza, to tez zwane jest manipulacja. z tym ze na bolka sa proste dowody, a efekt jego dzialania ciagnie sie do dzisiaj, dlatego jestem tak nastawiony. I masz racje - co z tego? Teraz NIC ale ludzie musza wiedziec, aby nie popelniac takich bledow, a wtedy jest bunt jak wychodzi prawda, w ten sposob narod nigdy nie dowie sie jak bylo i co robic aby tak nie bylo, chcialbym wlasnie aby Z TEGO wyniknal taki a nie inny wniosek, uczyc sie na bolku a nie na premierze, wiesz o co chodzi , a ludzie znow ucza sie na premierze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem Twoj poglad, niestety ja mam inny poglad bo znam fakty z zycia. Podam przyklad jeden z wlascicieli, w zasadzie 52% udzialow firmy FBD jest moim przyjacielem, rozmawialem z nim jakis czas temu dlaczego ubezpieczenia sa tak drogie i czemu nie ma innowacji w zabezbieczeniach i bezpieczenstwie. Odpowiedz byla prosta - nie dopuszcza do tego te hieny cmentarne bo wiecej mozna kasy narobic na tym co jest. Btw nie jest zydem ani illuminatem moj przyjaciel. A tutaj z koleji gdybanie, ja np wiem jak jest i tyle.Ubezpieczyciele nie chca nowych rozwiazan, zagraza to ich interesom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw nie , nie mam tanszego OC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
No tak, było dać wygrać Jarkowi?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze, to nie mam pojecia, dla mnie to to samo, banda ludzi ktorzy tylko transferuja ludzi z / do partii jak pliki do wymiany na necie:/ Wiec bylo by to samo. Nie moge pisac co by bylo gdyby np jarus rzadzil, czy byly by autostrady czy nie wiem co, tez klamal pewnie i wtedy bysmy pisali co by bylo gdyby donald rzadzil i tak w kolko, wiec to jalowa decyzja. Powiem tylko jak bardzo nie lubie tych politykow i "wariata" JKM to chyba bym na niego zaglosowal, od 20lat mowi to samo, ma ostre poglady i nie zmienia zdania jak mu zawieje jak tubylce. Tak , obrot o 180stopni, moze by pomogl. Niestety jedyne co ratuje to jakas rewolta, ale to tym juz pislem i dostalem bana wiec nie zaczynam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Btw premier zawsze byl z bolkiem i razem krecili lody od poczatku , "nocna zmiana" , byl tam tez jarus i reszta, wiec chyba nie ma znaczenia kto by rzadzil, banda czworga nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy okazji, jak napisalem "bylo dac wygrac jarkowi" - tutaj tkwi spoleczny problem: " zaglosuje na x aby nie dac wygrac y" zazyczaj jest x ludzi ktorych mozemy wybrac, ale licza sie tylko dwie partie dwie osoby i ludzie glosuja na zlosc, tak to wyglada, bo rzad ma monopol na tv i pokazuja co oni chca i jak chca aby byli pokazywani, dlatego np jkm nie ma w tv. Mysle ze to jest problem, glosuja na x aby y nie wygral. Tylko ludzie nie wiedza ze x i y to to samo, jeden walczy z kibicami, drugi z narkotykami, trzeci z kosciolem i tak dalej. Dobra byki ide spac bo trenuje o 6 rano pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
o men ty kult piszesz sam już do siebie :d i chyba już cię wiedzą o wszystkim przytłacza a ten co zna się na wszystkim zna się na niczym konkretnym, sory ale takie wrażenie robisz mocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wielu rzeczach sie nie znam, WIELU dlatego nie pisze. Ale jak mam jakies doswiadczenie i wiedze to czemu nie pisac. Akurat mam takie a nie inne doswiadczenie zyciowe i takich a nie innch ludzi znam, coz zrobic, no i nie naleze juz do mlodziezy co mnie najbardziej wkur... poczekajcie kilka lat, duzo rzeczy samo wyjdzie, nie jestem tutaj aby kogos przekonywac, bo nie zalezy mi na tym, tak tylko wyrazam swoja opinie, lecz nie teorie. Jak juz pisalem bedzie jak np z bolkiem, kiedys bohater, gdy ludzie mowili ze sbek to konspiracja byla, teraz zdrajca, choc poniektorzy nie chca przyjac tego do wiadomosci nawet jak jest to udokumentowane i sam sie przyznal w na wizji. Taki narod. Dobra lece, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardkorowy Koksu v Najman

Następny temat

14 Marzec - international blowjob and stake day

WHEY premium