SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teneryfa-Mistrz.Świata Juniorów w fitnes i kultyurystyce.P.Knopik Mistrzynią Świata

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 7893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
no - jak nasz Bonifaz nie ma fotek to jakieś te zawody podziemne były ...

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2635
DO RAFAŁA GORKI!!! siemanko:)stary mam do ciebie za***ista prosbe!!wiem ze jestem jeszcze zmeczony ze korzystasz z "zasłuzonego wypoczynku" ale prosze cie BARDZO napisz tu relacje z MS! poprostu ile tylko bedziesz mógl -bede zadowolony z kazdej relaji:)opisz co sie tylko da-swoja forme czy była taka jak sie nastawiałes czy masz pretensje do wyniku co sadzisz o formie dyktego i werdykcie-zapewne nie tylko dla mnie było szokiem ze wygrał!!! dosłownie mi kopa opadła-ustosunkuj sie do tego wszystkiego1musiał zrobic olbrzymie postepy od MP ze wygrał! jestem strasznie ciekaw formy hałasa i jakie miejsce zajął! poprostu napisz co sie tylko da a jesli zapodałbys jakies zdjecia to byłoby bezbłednie:):)z tego wszystkiego zapomniałem ci POGRATULOWAĆ i to z ałej siły:) v-ce mistrzostwo swiata to cos niesamowitego!! jestem pewien że jestes z siebie dumny ale czujesz lekki niedosyt-ale nie martw sie został ci jeszcze rok i na bank ci sie uda! jestem pod wrazeniem twojej wytrwałości!POZDRAWIAM:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 280


pierwsze zdjęcie z MŚ.od lewej:Rafał Górka,Krzysztof Dykty,Ibrahim Samy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dykty mistrzem świata mysle ze zasłużone zwycięstwo,jestem jego kolegą i wiem ile trzeba poświęcenia aby miec taką formę,strała sie bardzo aby zyciężyc z Górką i udało się:):) ,mam zdjecia z MŚ niedługo zeskanuje i wrzuce na forum narazie pozdrowionka i jeszcze raz GRATUlACJE Krzysiek

szela:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 303
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1509
Witam!
Co do tych Mistrzostw Świata to jestem z nich strasznie zadowolony .Cieszę się z tego wyniku tym berdziej mając tę satysfakcje że koknkurenci byli strasznie wymagający.Na scenie staliśmy w 9 ,i wszyscy prezentowali podobny poziom. Co do przegranej z Krzyskiem to nie uważam za jakąś wielką porażkę.Krzysiek ma niesamowite proporcje do uprawiania tego sportu i w pełni na ten tytuł zasługuje.Na tych zawodach bardzo sie zakumplowaliśmy i mieliśmy tylko jeden cel-dowalic wszystkim.Dwóch Polaków na 1 i 2 miejscu wyzwala tak nie samowite emocje ze brak slow.Nawet na scenie cieszyliśmy sie jak dzieci :)
Było naprawde super !

Nie ważne jest jak co smakuje.Ważne jest to co czego i ile ma w sobie!

Nie ważne jest jak co smakuje.Ważne jest to, co czego i ile ma w sobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
gratulacje Rafał

" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
Szczała macie jakieś foty z juniorów??? Ktoś tam miał cos skanować? Co jest dobra impra była!!!

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1233
Siemano !! gratulacje Góraś!! Macie reszte fotek z tej Teneryfy miał ktos niby skanować ??

"IF I ALWAYS DO WHAT I HAVE ALWAYS DONE I WILL ALWAYS GET WHAT I HAVE ALWAYS GOT"

Decool

MATEO J.E.B.I.E WAŁY >>>>>>>>> NA 40 ZŁ(KOSZULAKA SFD ZAMÓWIONA DOKŁADNY ROK TEMU)!!! NIE DAJCIE SIE W.Y.J.E.B.A.Ć Decool

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2114
Te Decool ja już zadałem pytanie o skanowane fotki.
P.S. Za 2 lata to ja będe miał mistrza!!!

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

Jak na człowieka o wzroście 163,5 cm umięśnienie jego rąk robi ogromne wrażenie. W sezonie ich obwód nie spada poniżej 53 cm, zaś poza sezonem rośnie nawet do 58 cm. Rzeczą niezaprzeczalna jest, że ma on wspaniałą genetykę, jeśli chodzi o umięśnienie rąk. Już jako 17-latek, gdy zdobywał pierwszy z trzech swoich tytułów Mr. Australia, miał ręce mierzące w obwodzie 50 cm.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody amatorskie w wyciskaniu????

Następny temat

NAJBLIŻSZE ZAWODY, POKAZY, TARGI

WHEY premium