SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatoo cena

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
nie boje się w ogole że tatuaż mi w przyszłości przeszkodzi ponieważ nie mam go w widocznym miejscu i jak będę robił następne to również nie będę tatuował ich w widocznych miejscach po pierwsze że niestety ale w Polsce jeszcze patrzą na takie rzeczy a po drugie szczerze to nie podobają mi się np dziary na przegubach czy coś w tym stylu jeżeli bym miał robić w jakimś widocznym miejscu to bymz zrobil np na łydce .

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
robisz sobie na poczatek na ramieniu wcale niemusi go ktos zobaczyc przeciez do firmy niebedziesz przychodizl w koszulce bez rekawow.Gorzje na przedramieniu bo wtedy to juz moze ktos sie cos tam pruc ze jakis z wiezienia czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
nie przeszkadza mi ze mam widoczne tatuaze. nie mam szefa, i pracuje z tolerancyjnymi ludźmi (przynajmiej jezeli chodzi o tatuaże)

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17500
Wiecie moze od jakiego wieku mozna w studiu tatuazu zrobic sobie tatuaz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
raczej od 18stu.Mozna tez z gazety znalezc to przyjedzie typ do ciebie na chate i sie nie pyta o wiek.Ty a mama ci pozwoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
Witam. dawno mnie nie było na forum :) ale może się przyłącze do dyskusji apropo tatuażu. Tak się składa że moja kuzynka nie dawno otwarła studio tatuażu.(południe Polski). I też jakiś czas temu właśnie zrobiłem im stronę internetowe. Także jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na gg i podam adresik, jest np. możliwość wysłania wzoru i fachowiec który robi tatosy odpowie wam i poda cene. Także służe pomocą.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
czemu tak na henne najezdzacie

szczerze zastanawialem sie nad zrobieniem sobie z henny
szybko schodzi
a mi zalezy na tym zeby zrobic i sprawdzic jak sie z tym bede czul
jak mi bedzie odpowiedac to walne normalny
jak nie - to sam zejdzie i nie bede do konca zycia zalowal ze zrobilem na stale

kolejna sprawa, bo widze ze tu doswiadczeni ludzie sie wypowiadaja
jak sie ma dziara do treningow
wiadomo ze moze sie "zepsuc" podczas masowki
czy az tak bardzo ze jest zauwazlne od razu??
i 2 pytanko
na ile musialbym rozstac sie z silownia
bo rozumie ze zanim sie zagoi nie ma co cwiczyc

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
rozstanie z siłownia - ok tygodnia.
razej nie powinien sie rozejśc tatuaz jak jest dobrze zrobiony i za duzo omki nie będziesz walił

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
dokładnie jak booe i jak rozmawiałem z kolesiem który mi robił dziare no to mówił że jak do niego przychodzą właśnie tak w ch**uj ch**uj przy***ani kolesie zaraz po jakimś cyklu na saa to dużo gorzej się dziara ponieważ skóra jest na maksa rozciągnięta etc....no ale od czego są poprawki zawsze jak Ci się coś rozciągnie czy cuś idziesz do tego samego kolesia i robi Ci poprawki za free (przynajmniej w tym studiu co ja robiłem tak było)

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
dzieki panowie
a co do koksow - nie biore, wiec widze ze nie mam sie czego bac
chodzilo mi bardziej o dlugotrwale "rozciaganie" skory
zaluzmy na przelomie paru latek

a ze tylko tydzien bez silowni to mnie zaskoczyles
myslalem ze wiecej

dzieki

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triki z nunczako

Następny temat

Kto mi pomoże/nie chodzi o siłownie...

WHEY premium