SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatoo cena

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
Wlasnie ja bym sie podlaczyl do tematu - czy dziary az tak wciagaja?

Do autora - z tego co sie orientuje dziara ma odzwierciedlac wlasciciela, jego charakter i takie tam, wiec kopiowanie czyjegos wzoru jest dla mnie troche bez sensu. A co do urody wybranego tatuarza - o gustach sie nie dyskutuje (?) . Co do cen to róznie bywa, u mnie partyzancki tatuarz mozesz dostac za 150-200 pln, ale np w profesjonalnym studiu - prowadzonym przez czlowieka z 18 letnia praktyka i 25 praktyka w rysunkach to juz co innego.

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No tez slyszalem ze wciaga i to okrutnie


booe ten na przedramieniu za***isty drugiegi nie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Dzięki za odp. A odnośnie tatoo który sobie wybrałem to wiecie o gustach się nie dyskutuje %) Wam się nie podoba ten wzór trudno nie wy będziecie z nim chodzić na ręce...

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
mi sie naprzyklad podoba tylko ze jest dosc szczegolowy i przykrywa cala powierzchnie skory.Dlatego niektorzy wola tribale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 120
Ja tesz chce a raczej planuje po cichu by zrobic se Tatułaz ... ale Mi chodzi raczje o cos na kilka lat by znikło ... z tego co słyszałem da sie taki zabieg zrobic ... A interesuja mnie Napisy Hebrajskie lub CHinskie czy japonskie te znaczki A co do twojego Tato to masz racje Sa gusta i Gusciki... ALe ja rózniez bym cos wybrał innego... Mój gust woli cos skromnego i nie tak ostro rzucającego sie w oczy
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
wieś cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
usunac mozna kazdy tylko ze laserowo ale potem sa blizny.Jak juz robic to na stale bo za henne wala w pysk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
jezi głupoty piszesz. kolega powyżej pisał o tatuazu biologicznym , który sie robi prawie identycznie jak normalny. schodzi on po danym okresie czasu. to zupełnie co innego niz henna
biologiczne sa też do dupy, zawsze jedna częsć wzoru szybciej zaczyna schodzić od drugiej, i po pewnym czasie wyglada to jak bo ktos sie u***ał przy naprawie samochodu

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7456
lepiej sobie przykleić "tatuaż" z bravo niż robić taki który chodzi po iluś tam latach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 120
no tak ale nie boicie sie ze ten tato bedzie wam jakos przeszkadzałw zyciu.Np chcecie miec prace a szefowi nie podoba sie to i jej nie macie czyc cos takiego ??
A co do tych biologicznych to jakie sa kategerie ze tak powiem wiekowe Do ilu lat najwiecej mozna go zrobic by pozniej zniknał ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triki z nunczako

Następny temat

Kto mi pomoże/nie chodzi o siłownie...

WHEY premium