SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tasiny pamiętnik ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Tasia ja mam jedna rade - nie jedz miesa skoro nie lubisz (nic na sile) - masz jajka, sery, ryby, odzywki bialkowe - wystarczy

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Mimo ze zjadlam juz 2 porcje efci czuje sie dzisiaj bardzo senna. Dzisiaj zwieksze jednak kcal do 600 i sprobuje tylko na bialym serze, bialkach jaj i odzywce na kolacje. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.


XL teoretycznie ma byc 2 tyg ale mozesz to wydluzac robiac 1 dzien przerwy np po 3-4 tyg.
Przez to cholerne mieso mialam watpliwosci czy wytrzymam tydz:/
Seewy mowi ze dobrze wszystko znosi... pewnie miesozerca z niego

Zmieniony przez - taska w dniu 2005-05-26 20:31:56

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
a jaki jest cel 2tyg diety??

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
"The Rapid fat loose... How to lose 4-7lb of fat and 10-20 lb of weight in 2 weeks."

Dieta ta ma byc jak dla mnie wprowadzeniem,ruszyc tłuszczol od roku nie udalo mi sie nic zrzucic a wrecz przeciwnie przybieralam tylko na wadze. Nadal nie rozumiem przyczyny, ale takie sa fakty.

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
moze powinnas zrobic sobie badania na poziom hormonow

co do diety... to hmmm.... zawsze lepiej jest zaczynac z wyzszego poziomu kalorycznego... ciecia i zmiany wprowadzac jak organizm nie reaguje na dotychczasowa diete...

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Badania zrobie ale dopiero jak wroce do Polski

Co do diet to wyprobowalam juz rozne wlacznie z SKD 1500-1600kcal i przytylam na niej, Low Carb- tez tylam ... cos jest nie tak aleco nie wiem. Narazie testuje Rapida tylko nie moge az tak drastycznie ograniczyc kcal.

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
jezeli przytylas na 1500-1600 kcal trzeba bylo obcinac po 100 kcal na tydz az doszlabys do odpowiedniej ilosci cal. dla siebie aby tracic tluszcz...

zbyt niskie przyjmowanie calorii obnizy ci tempo przemiany materii... no i zanik cyklu raczej tez...

ale probuj proba nie szczerba

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3950
"How to lose 4-7lb of fat and 10-20 lb of weight in 2 weeks" - *cough cough* ... Tasiu, czy ja mam omamy, czy ta dieta zakłada utratę 6-13 funtów mięśnia i wody ? Tak jak Uka rozumiem, że ma to głębszy sens, ale na pierwszy rzut oka można spaść z krzesła.

Od takich głodówek bliższa memu sercu jest tradycyjna dietka sybiraków oparta na smalcu i gorzałce, ale i tak gorąco Ci kibicuję i życzę postępów.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Tasia miałas mi wysłać zaproszenie do Calichce tamale Long Beach

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Cos wolno to idzie, to znaczy nie popedzam ale jakos wydawalo mi sie ze szybciej bedzie skutek widoczny. !1 kg mniej po 4 dniach...

narazie organizm wykorzystywal glikogen - nie przejmuj sie, im dalej tym szybciej bedzie leciec...

co to za dieta po ktorej sie słabnie

po niej sie nie slabnie aczkolwiek kazdy by zaslabl po 200 kcal taska po prostu przesadza troche...jeszcze raz mowie...trzymaj sie wytycznych

Mimo ze zjadlam juz 2 porcje efci czuje sie dzisiaj bardzo senna. Dzisiaj zwieksze jednak kcal do 600 i sprobuje tylko na bialym serze, bialkach jaj i odzywce na kolacje. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.
dlatego senna i zle samopoczucie bo organizm schodzi na ketony...przezyj to a bedzie lepiej jedz to co mozna - nie lubisz miesa (kurczaka) to nie jedz, jedz ryby, tunczyka itd. itp i trzymaj sie rozkladu
ze mnie miesozerca ja zdecydowalem juz ze ciagne 3 tygodnie tylko


co do diety... to hmmm.... zawsze lepiej jest zaczynac z wyzszego poziomu kalorycznego... ciecia i zmiany wprowadzac jak organizm nie reaguje na dotychczasowa diete...

xxxxl - to jest specjalnie ulozona dieta...nic bez przypadku odezwij sie na pm to ci wysle jak chcesz

"How to lose 4-7lb of fat and 10-20 lb of weight in 2 weeks" - *cough cough* ... Tasiu, czy ja mam omamy, czy ta dieta zakłada utratę 6-13 funtów mięśnia i wody ? Tak jak Uka rozumiem, że ma to głębszy sens, ale na pierwszy rzut oka można spaść z krzesła.

futrzak - nie boj nic to ma glebszy sens

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wszystko przyspieszyć ?

Następny temat

rowerek-poczatkujaca

WHEY premium