SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rowerek-poczatkujaca

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
Witam,

Jako nowa na tym forum, chcialam prosic Was, doswiadczeni forumowicze o pomoc. Mam rowerek stacjonarny i czy moglisbyscie mi doradzic jak na nim jezdzic (tempo, jak szybko, jak czesto, jak dlugo, itp, jaki puls), aby schudnac z ud i bioder?
Dzieki z gory!
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Temat wałkowany już wielokrotnie polecam wrzucić hasło w wyszukiwarke

Jeśli chodzi o tętno polecam post Tyki https://www.sfd.pl/temat134387/
myślę, że ta strefa zainteresuje cię najbardziej;
cyt. Strefa 2 (60 - 70% HRmax) - Jest to pierwsza strefa w której serce zaczyna odnosic korzyści z treningu. Następuje poprawa wydolności serca a komórki mięśniowe zaczynają lepiej wykorzystywać tlen. W tej strefie tłuszcz jest podstawowym źródłem energii jest więc to idealny przedział dla osób pragnących schudnąć.

Jak długo, wszystko zależy od tego czy kiedykolwiek ćwiczyłaś, jeśli nie wystarczy 20-25 min, najlepiej na czczo, czyli rano przed sniadaniem. Myśle że 3 razy w tygodniu powinno wystarczyć.
Staraj sie czas aerobów wydłużać.
Jeśli czujesz sie na siłach i lubisz się zamęczać możesz jeździć codzinennie do 45-60min.

To takie podstawy polecam jednak poszperać i poczytać, wiedzy nigdy nie zadużo

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tasiny pamiętnik ;-)

Następny temat

czy takie odzywianie ok ?

WHEY premium