SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Talent

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 243
no to jest to co chciałbym mieć :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
ciężką pracą można osiągnąć wszystko i to moje zdanie

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 243
da sie może ten talent kupić ?? :p ale co tam bede trenował dalej. Nie można sie nad soba żalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Talent to np umiejętność łapania różnych technik szybciej,szybsze/mocniejsze ciosy,czy po prostu pewne warunki fizyczne które też ułatwiają trenowanie.Nie można twierdzić że ja nie mam talentu więc nie zostanę mistrzem,tak nie wolno trzeba postawić sobie cele do których mamy zamiar dążyć i trenować podstawa to nastawienie psychiczne. Champions are made,not born.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
owszem, można wytrenować - jak to mówi mój trener - rzemieślnika, ale talent to zawsze ten 1%, który sprawia, że wszystko robisz lepiej, szybciej, dokładniej, łatwiej... jak ja takim ludziom zazdroszcze!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 243
Trener wysyła mnie na boks ufff już nie moge doczekać sie walk. na macie ocenie czy ten rok warty byl poświęceń :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
Talent talentem ale co wypoce na treningu to moje :D

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Uzdolnienie (talent) – wrodzone albo nabyte predyspozycje w dziedzinie intelektualnej lub ruchowej, przejawiające się większym lub mniejszym stopniem sprawności w danej dziedzinie.

W innym kontekście, talent jest to wrodzona umiejętność łatwego przyswajania wiadomości oraz ich łatwego zastosowania w praktyce. Często się mówi "ten, to ma do tego talent", znaczy to, iż ma on predyspozycje w danym kierunku.

Talent to predyspozycje, umiejętności do działań oryginalnych i wyjątkowych

zródło:www.wikipedia.pl


Mysle ze trafna "regułka" odniosnie talentu.
Co do wyzej w/w histori, mysle ze napewno duzo role odgrywa trener i otoczenie osoby utalentowanej. Czesto ktos trenujacy pare lat jest "wnerwiony" osoba ktora trenuje np 3 miesiace, a ma juz bardzo dobre podstawy i daje rade z tymi lepszymi. Dlatego talenty trzeba dobrze prowadzic
U nas w Polsce jak widac nie wychodzi to za dobrze, jednym z powodow sa np pieniadze


Pozdrawiam

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2009-01-20 08:38:19

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2009-01-20 08:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
talentu sie nie da kupic ale mozesz kupowac karnety na boks to powinno pomoc ;p
swoja droga po tygodniu juz rozwalales pionkow? musze sie tam zapisac ;p
mam tylko nadzieje ze to nie byly 8-letnie pionki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Dla mnie sam talent to nie oszlifowany diament bo co nam z samego talentu gdy nie robimy cos w kierunku aby go rozwinąc. Lecz aby nabrał wartosci musi trenować tak jak kazdy inny człowiek, ktory nie ma talentu - dawac z siebie wszystko.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy w szkole i obrona czy przekroczenie obrony koniecznej???

Następny temat

lewa reka

WHEY premium