SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajlandia - zrób masę na wakacjach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
nazw wioch niestety nie znam....dawno i nieprawda..ale zieja konkret...nastepnym razem jade z nim na bank
za rok....bedzie zieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Pomysł,wydaje mi się przedni...Tylko tak jak autor,trzeba myśleć głową.Jeden z moich znajomych(nie mylić,z kolegą),po wylądowaniu na lotnisku w Tajlandii,złapał za ręce dwie Tajki i zabrał je do hotelu.Przez dwa tygodnie tam był i Tajlandii nie widział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
pewnie jechał z zamiarem wydupcenia czegos...hehehe...ale zeby 2tygodnie nie wyłazic z hotelu ...torbe wiagry wział???i torbe różowego..hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
CFC fan: no dokładnie tak sobie to wyobrażałem, północna tajlandia przy laosie, byłem tam również - tam zadupia są takie że burki ze wścieklizną albo paraliżem połowy ciała po wiosce biegają, inne też są grupy etniczne.
A co do Tajek, cóż, można nie wychodzić faktycznie hehe, ale jednak lepiej rozłożyć sobie rozrywkę Owe Tajki to kolejny plus robienia masy na teściu, bo przecież wtedy rozpiera na tylko bary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13867
Scorpio93 masz maila jakiegos albo gg???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
DOKłADNIE O KADłUBKACH TEZ WSPOMINAł ZE PEłNO SIE TACZA PO ULICACH HEHEHE..JAK W STARYM WESTERNIE TE KRZAKI NA BEZDROZACH....POZDRO POZDRO Z LBN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
za 1000 (albo 1500 nie pamiętam dokładnie) jest członkostwo DOŻYWOTNIE dobre haha

Piszcie jakies rady dla osob ktore by chcialy tam wyjechac tzn polecane miejscowosci, miejsca, czego unikac itd, bo naprawde duzo sie slyszy dobrych rzeczy o tym kraju


Ps. BodyLine, wyslalem do Ciebie wiadomosc wczoraj, mam nadzieje, ze doszla

Zmieniony przez - roteiro w dniu 2007-08-09 13:18:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
z dobra masa to moge cie na krokodyla przerobic

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Scorpio 1000 euro starczy na 2 tygodnie powiedzmy w średnio-ekskluzywnych warunkach?
Drugie pytanie-można spotkać takie coś na ulicy?







Edit: właśnie sprawdzałem 4700 zł za dwutygodniowe wczasy z zaplanowanymi wycieczkami, noclegiem i wyżywieniem. Różne dodatki dla chętnych +200 USD.

Zmieniony przez - Kazziu w dniu 2007-08-09 15:52:23

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8210
ZALEZY CO BEDZIESZ ROBIł ZAPEWNE, ALE JAK MASZ ZAMIAR TYLKO WALIC d*****,KOKS,MIESZKAC W HOTELU,JEśC ZA 3 TO WYSTARCZY NA BANK:)NIE NO TANIO JEST ZA***ISCIE NIBY..POWIEDZMY HOTEL W CENTRUM BANKOKU 5 GWIAZDKI 20BAKSóW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hmmm?

Następny temat

Pierwszy cykl dla żółtodzioba

WHEY premium