SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tańsza alternatywa dla Xpand'a?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
Witam,

Znacie jakąś tańszą alternatywę dla DYMATIZE Xpand 925g?? o podobnych właściwościach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1415
a ja na kolejny cykl to pier.. nie biore zadnych stackow :D mysle ze najlepiej wyjdzie cenowo jak sobie kupisz to co w stakach najlepsze oddzielnie. kreeatynka do tego aakg w koncu sam sobie dostosujesz dawke ktora na ciebie podziala, kofeina przedtreningowo, i masz podstawe i IMO nie poczuejsz roznicy meidzy czyms takim a wypasionym stakiem z kupa dodatkow (oczywiscie biorac przynajmniej takie same ilosci tych podstawowych skladnikow) a jak masz kase to wrzucasz tez inne calkiem przydatne skladniki stakow bcaa na ten przyklad :P a stosunek dlugosc cyklu+dawki/cena napewno bedzie korzystny.

PS. mam shocka i storma i tak raczej srednio mi sie podoba cykl, mialem kiedys na nitro2 i bylo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
CP też stek ...

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
a Storm?? Uniwersala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
Bierz Storma jedna pucha starczy na cały cykl, efekty bardzo dobre, od nowego XP imho lepszy. Ewentualnie Green Magnitude Controlled Labs zbiera bardzo dobre opinie, ale sam jeszcze nie próbowałem. zdaje się jest nawet trochę tańszy od Storma i tez jedna pucha styknie na cały cykl.

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
mono/jablczan/ester +aakg+kofa


takie sa tansze alternatywy

Storm imo ok

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
cp taki stack ze smiac sie chce ale ładnie klepie!! dobry kreatynka a dla x panda to probuj moze nII
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
Nitro II jest mało ekonomiczne, żeby poczuć trzeba sypać 3 miarki na porcję, przynajmniej u mnie tak było... więc jedna pucha 700 g (119zł) to za mało na cykl (podobnie jak XP) chyba żeby połączyć z mono... ale po co jak w sumie za tą kasę można wziąść Storma lub Green Magnitude?
CP warto rozważyć, stosunek cena/efekty bardzo dobry... w sam raz na początek przygody ze stackami

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
Dzięki za podpowiedź... wezmę Storma. Zobaczę jak to działa. Tylko ciekawy jestem tego NO w nim? Czy naprawdę go czuć w tym stack'u? Podobno bardzo ładnie pompuje i nadaje okablowanie mięśniom....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
to zalezy od twojej tolerancji na dene skladniki
mozesz czuc go doscyc mocno, lub w mniejszym stopniu
ale powinno byc ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
... storm'a brać przed siłką tak ok. 30 minut i po siłce?? a w dni nietreningowe do południa i po południu? Rano na śniadanie piję WPC80 i po południu. W jakiś odstępach przed i po jedzeniu i białku można go pić żeby dobrze się wchłonął??

Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VITALMAX Cre-NO Muscle Max Mega Capsules

Następny temat

Aplodan -podobno wymiata- wasze opinie

WHEY premium