SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-Bomb II test z badaniami krwi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 548
Witam,
Przeprowadziłem sobie test:
T-BombII + Animal Pack + Animal Pump + BCA i Glutamina + Białko z ostrowi,
Oczywiście głównym elementem testowanym był T-BombII a reszta to dodatki. Przed rozpoczęciem cyklu wykonałem badanie poziomu testosteronu we krwi i miesiąc później, wyniki odebrałem dzisiaj.

Efekt
Testosteron wzrósł mi o 28% przy czym poziom progesteronu jest w minimalnej wartości normy.

JEstem zadowolony.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
28%? Nie ma powodów by nie nie wierzyć. Jednak nie ma co się łudzić, że jakikolwiek buzer teścia spowoduje, że przybędzie nam masy czy siły. Poprawa samopoczucia, wzrost libido, tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
A ile masz lat?

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 548
22 lata mam.
i jeszcze powiem że test był sponsorowany by me! Ale dzielę się wynikami ze wszystkimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wiesz to że napiszesz że jesteś zadowolony wiele nie daje przydało by się porównanie foto przed i po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
dzieli się informacjami o poziomie teścia a nie ile mu w ramieniu przybyło.

Przydał by się jakiś skan, przed/po bo inaczej to tylko gadanie

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
no wlasnie a jak efekty po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 548
hehe... a ile mi mogło przez miesiąc w ramieniu przybyć jak mam ponad 45 cm? jakie 0.6-0.8 cm mi przybyło przy spadku wagi o 3 kg i ogólnym lepszym wyglądzie sylwetki. Generalnie jest to powrót po miesięcznej wakacyjnej przerwie do dzielonych treningów. Czy wy wczoraj ćwiczyć zaczęliście ze pytacie ile w ramieniu przez miesiąc może przybyć? Wg mnie jedyne co świadczy o tym teście to właśnie badania krwi. Nie są moją subiektywna oceną!
Bo przy moich rozmiarach i stażu treningowym (4 lata) już sie tak nie rośnie jak mając 38 cm w biciu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
fotka badan przed
fotka badań po

inaczej mozesz sobie i napisac ze wzros Ci o 300% ,a ktos w to uwierzy
wzrost poziomu test. o 28% w ciągu miesiaca byłby to bardzo słuszny wynik, ale nie chce mi się w to wierzyc

poproszę o dokładne wyniki przed i po, w jakich jednostkach równiez był on mierzony no i wspomniane wczesniej wyniki badan jak juz chcemy byc wiarygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
to redukcja byla? 3kg wagi w dol a obwody w gore to niezle

szczerze to wierze ci w te wyniki bo nie widze powodu zeby komus chcialo sie zakladac temat specjalnie po to zeby sciemnic ludziom ze po cyklu mu wzrosl tesc o 28%...bez sensu....

ale pokaz skany badan, nie ma to jak wyniki na papierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27339
Hehe.. no milo by bylo zobaczyc jakies namacalne dowody tego testu... ;)
A ogolnie zadowolony jestes z wyniku?

Na Sucho To Nawet Trawa Nie Rośnie.. :D

http://vimeo.com/30427727 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac nitrobolon 2 ??

Następny temat

Odżywki białkowe a dializa nerek

WHEY premium