SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRWAŁY PRZYROST MASY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
macie racje zapewne ale 3 cykle za soba mam i niejestem z tego dumny.Odpisuje koledze bo widac ze potrzebuje wiedzy wiec mu ja daje a co do wieku to fakt gówniarz jestem przy was ale tak jak Wy sok mnie pociaga a jesli ktos po pierwszym cyklu powie ze nie wciagło go to to i tak nie uwierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 513
ok profil juz aktualny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170800
ale np po takich krotkich cyklach prop+ winko, prolo+npp, prop+npp+wino z dieta low carb glowne skladniki diety bialko i tluszcz to wiadomo ze woda nie nasiakniemy a zrobimy malo ale dobrej jakosci i tutaj juz chyba latwiej utrzymac to co zrobilismy

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
wiadomo ze coś tam zawsze spadnie ale inne spadki bedzie miała osoba która jedzie na omie biorąc duże dawki a inne osoba która bierze winko, npp lub bolda w małych dawkach ale przez długi okres czasu, są koksy które są bardziej anaboliczne co wiąże się z budowaniem mięśnia a jeżeli dostarczy się odpowiednią ilość białka, ww i tłuszczy to mięśień nie napuchnie tylko wodą i spadnie a zostanie. Jeżeli wszystko miało by wrócić do statnu wcześniejszego to nie byłoby sensu trzymać diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
PrzeGibon na tym filmiku levron wyglada jak moj kumpel ktory jest juz 5lat on

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
timo zagladnij do spamu bo Cie szukaja od kilku dni

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Cos mi w glowie swista ze Levrone mial schudnac kiedys do jakiegos filmu czy cus , moge sie mylic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ta,pewnie do tego

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
no tak... zawsze lepiej jest powiedziec "zrzuciłem 30kg miesni bo chciałem i musiałem do filmu" niz "spadło mi 30kg miesni"



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2008-12-11 13:05:58

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta - zero efektow

Następny temat

deka + sustanon

WHEY premium