SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na dobry przyrost i maxymalna wycinka. <prop, clen, efk>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
Witam. Za jakis tydzien, dwa planuje cykl z propa w dawce 200mg/e2d do tego mam narazie 100tab/10mg efedryny i ze 100 tab oxyfluxa. Chcialbym przez caly cykl leciec z efedryna, a po zakonczeniu dac na zmiane clen i dalej efedryne. Chce zrobic dobra mase ale tez zgubic pare kilo smalcu. Co o tym myslicie?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 114

Wzrost: 193

Obwód klatki: 120

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 95

Obwód uda: 66

Obwód łydki: 48

Staż na siłowni: 5+

Ilość spożywanego białka: 350

Ilość spożywanych węglowodanów: 200

Ilość spożywanych tłuszczów: 150

Opis przebytych cykli sterydowych: z testa to byl prop w dawce 100mg/e2d i prolo w dawce 500mg/week

Trening: zmienia sie w zaleznosci od celu

Cel cyklu: jakosciowa masa i redukcja tl.

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ponad rok

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): do tycia

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: lysienia

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
masyl ta pierwsza opcja idealna sam tak chciałem zrobic na kolejny cykl ale nie mam dostepu do efki .tylko żeby nikt nie pisał masz pico
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4633
wydaje mi sie ze lepiej dac clena(2tyg on 2off i w czasie off ECA) razem z propem. ja wlasnie zaczynam taki cyklik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
ktos sie wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
moim zdaniem nie ma co redukowac masz 41 cm w łapie przy 193 cm wzrostu nie wiele mniej mają goscie bez treningu przy twoim wzroście . Lepiej masuj dalej ,niektórzy myslą że jak sa na masie to batoniki macdonaldy i inne duperele wchodzą w grę jesteś endo i u ciebie dieta powinna byc taka sama przez cały rok a jak robisz redukcję to dokładasz aero tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
a jak będziesz bił propa to na pewno nie 200 mg prezy dobrym propie dawka 100-150mg cię porobi jeśli nie widac różnicy po co przepłacac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
widze, ze nie przeczytales dobrze o co mi chodzi. Po to daje propa w dawce 200mg/e2d zeby przymasowac, i po to daje efk z clenem zeby zrzucic sadlo. jasne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
nie wiem czy nie za wczesnie na 3 środki ale jak wcinka i masa to widział bym to tak
1-6 npp 100mg e2d
1-7 prop 100mg e2d
3-8 winko jak oral 30mg ed , inj 50mg e2d
mozesz do tego dodac clen 2 tyg on 2 tyg off , tak zeby na odblok wyszło on , standardowy cykl z npp+winko+prop ale moim zdaniem popartym doswiadczeniem z takimi cyklami to jedna z najlepszych kombinacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
wouk chyba nie czytales z jakich srodkow bedzie cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jasne ale dawka propa i tak za duzo imo chyba że undera propa masz jak apteka to gwarantuje że masa przy dobrej diecie pójdzie na 100max150 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
a ty chyba z drzewa spadles niedawno...
albo robisz mase albo wycinke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
a jak już jestes taki uparciuch to daj 100 mg ed przynajmniej ci ciśnienie bani nie rozsadzi jak przy 200 mg e2d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oma Meta Wino

Następny temat

pomoc w ulozeniu cyklu

WHEY premium