SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT na enanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 69 dni Przeczytanych tematów 13
Witajcie jestem nowy, chciałbym się przywitać.
Pisałem długi temat, ale wystąpił jakiś błąd. To teraz w skrócie:
30 lat, od 8 lat bez siłowni - wcześniej 4 lata i 3 cykle małe na teściu.
obecnie od 8 lat siłownia w pracy, znaczy budowa a konkretniej dachy - nogi dobrze pracują.
Mam problem z wysypianiem się, ogólnie chęcią do robienia czegokolwiek, również tymcirymci.
Problem pojawił się koło 2-3 lat temu i się nasila.
Poł roku temu na badaniach okresowych endokrynolog stwierdził poziom hormonalny jak u 45 latka.
Wie o poprzednich cyklach, ale uznał, że gdyby one były problemem to problem byłby wtedy a nie teraz.
Od pół roku pilnowałem zdrowej i zbilansowanej diety według zaleceń ale efektów prawie żadnych.
Teraz pytanko takie. Chciałbym zarzucić dawkę 200-250 raz na tydzień. Może być i dożywotnio jeśli to przyniesie skutek.
Co mieć w zanadrzu? co dobierać przy okazji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Wrzuc ankietę działu I aktualne wyniki badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
A to 45 latek to już dziadek ? Ten endokrynolog chyba kiepskie porównanie wystosował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 91 dni Przeczytanych tematów 379
Zależy jaki dziadek ^⁠_⁠^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
flex1976
A to 45 latek to już dziadek ? Ten endokrynolog chyba kiepskie porównanie wystosował


tak, jesteś dziadem

autorze
Wrzuć info pelne o sobie, wykonaj pelne badania podstawowe hormonow, morfologia, tarczyca, lipidy - przeglad zdrowka calosciowy

dawka 200-250 mg na start moze byc za duzo. ja bym tutaj sprawdzil nawet okolo 100 mg na start co 5 dni i na tej podstawie konrolowal hormony, a jak bedzie za malo, to wtedy ewentualnie podnosił dawke. Przypominam, ze mowimy tutaj o TRT, leczeniu testosteronem, a nie koksowaniu%) wiec nie ma co zaczynac od dawki, jak na piewrszym cyklu wspomagania, tylko od nieco mneijszych wartosci. Lawteij bedzie ci opanowac np. estradiol, byc moze nawet bez IA

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z trądzikiem i słaby stan skóry po cyklu - TEST ENAN 250

Następny temat

Test 40 mg

WHEY premium