SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT czy cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5838

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 410
Z tego co przedwczoraj asystentka mi powiedziała przez tel o badaniu lhrh to przysadka działa, ale mogłem źle zrozumie. Raport dostane dopiero w przyszłym tygodniu i będę sobie mógł przeczytać na spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Niestety ale nie nadajesz się jeszcze do typowego cyklu Saa.Sterydy nie są zamiennikiem dla dobrej diety i ćwiczeń fizycznych. Chociaż można uzyskać pewne korzyści początkowo bez właściwego odżywiania i treningu, później możesz mieć problemy , zwłaszcza po zakończeniu cyklu. Samo branie sterydów nie wystarczy aby osiągnąć upragnione efekty , Wiek , brak doświadczenia to podstawowe błędy które popełniają początkujący zabierający się za wspomaganie farmakologiczne . Proponuje zając się diagnozowaniem problemu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Niestety ale flex ma racje , daruj sobie koksowanie tylko wyreguluj hormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364821 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670186
Jak chcesz masować zacznij jeść, tłuszcze 30 gram???


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-01-12 06:20:49

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 410
lodzianin1
Jak chcesz masować zacznij jeść, tłuszcze 30 gram???



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-01-12 06:20:49

?? Jest napisane max 35%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Fakt. Ale % zeby mial znaczenie musi byc z czegos Zadnej kaloryki nie podales.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364821 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670186
Kolego najpierw trzeba sprawdzić ten poziom hgh bo to nie jest normalny poziom i coś jest nie tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 410
W obecnym stanie hormonów każda nadwyżka kaloryczna idzie mi w brzuch i siła spada. Terapii nie doczekam sie jeszcze przynajmniej 1.5 miesiąca i nie wiem ile mam teraz jeść i trenować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 410
W raporcie testu lhrh jest napisane, że gonadotropiny lh i fsh dają się dobrze stymulować co wyklucza niedoczynność przysadki.Pozostaje diagnoza możliwie wrodzonej wady podwzgórza. Niezależnie od diagnozy wyreguluję różnicę poziomu testosteronu przez 3 miesięczną substytucję transdernalnym żelem po otrzymaniu wcześniej otrzymanego spermiogramu z zastrzeżeniem przerwania jeśli poziomy w organizmie się uspokoją.

Przetłumaczyłem z niemieckiego na tyle ile umiem. Powiedziałem, że wolę zastrzyki, a dr powiedziała, że zaczyna zawsze z żelem i jest bardzo dobry, ew. Póżniej zastrzyki raz na 5 tygodni. Co sądzicie?
W załączniku foto z testu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Z podwzgórzem może być, możesz mieć gonadoliberyny za mało. Ale nie wiem jak by mieli to naprawić Tu IMO tylko pozostaje TRT. Ale co z tym GH - NIC?!? Te żele u nich popularne niestety, ale zastzyki ciekawostka co powiedziała, bo do kupinia masz enany po 250mg/ml i wtedy bicie raz na 5 tygodni to lipa, lub nebido 1gr/4ml i wtedy każą raz na 10 tygodni bić (wiadomo kontrolują poziom). Ty sobie spermiogram normalnie na kasę chorych robiłeś? Bo mnie lekarz pogonił- tzn terapia zastępcza spoko na AOK, ale jak zgłaszam "Kind Wunsch" to tylko w prywatnej klinice terapia(???).

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apm czy dna

Następny temat

Testosteron dla kobiet

WHEY premium