SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT chyba nieudany - jak zrobic odblok? prosba o porade?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

120

Wzrost

179

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

nie mierzylem

Obwód uda

nie mierzylem

Obwód talii

nie mierzylem

Staż na siłowni

15

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

aktualnie low-carb/keto

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

nigdy nie bylem na cyklu

Opisz swój plan treningowy

FBW 3x tydzien + cardio delikatne w dni nietreningowe

Cel cyklu

lepsze libido

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

nigdy nie bylem na cyklu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

38%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycie

Stan zdrowia

raczej zdrowy, oprocz otylosci

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie mam pojecia

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie mam pojecia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 110, martwy 80, przysiad 75
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9082 Napisanych postów 82788 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700142
Słuchaj się lekarza i tyle . Jak teraz sobie odstawisz na własna rękę htz ,to dopiero zobaczysz co to jest kiepskie samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21811 Napisanych postów 71367 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576069
CyberKid86 zamiast zacząć od podstaw przykładać się i czekać na efekty, poszedłeś na skróty idąc do lek i biorąc saa od razu. Teraz każde niepowodzenie będziesz zrzucał na kogoś innego (lub coś innego) tylko nie na siebie - a to lekarz a to to czy tamto.. Polemika nie ma sensu, masz nabitą bańke i znajdziesz odp na każdy koment pod Twoim adresem, zapominając że leżysz już na starcie ze swojej winy ale tego nie bierzesz nawet pod uwage. Wszystko inne tylko nie to/Ty. Krótko mówiąc rusz dupe z robotą nie oglądaj się na boki z p*****mi.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 600
A wracajac do tematu, to zamiast tylko komentować może ktoś w końcu udzieli mi odpowiedzi na moje pytanie o HCG? Bo czytając w necie to chyba nie do końca jest tak, że ono zmienia libido w jakikolwiek sposób.

Kolego Krzykacz, polemika z Tobą nie ma sensu bo kompletnie nie dochodzi do Ciebie informacja, że ja NIKOGO nie obwiniam, przez ponad 3 miesiące stosowalem się do zaleceń lekarza, no ale fakt ze nic nie pomogło, dostawalem tylko nowe tabletki (których raczej staram się unikać) i było tylko gorzej więc moge chyba miec ograniczone zaufaniego do mojego lekarza, prawda?

Chcialem tylko zapytac czy ten jego pomysl z HCG to w ogole ma sens i ewentualnie jak zrobić odblok bo nie widze sensu dalej bycia na TRT skoro przy ponad 2x niższym testosteronie przed kuracja miałem wieksze libido i mam wrażenie co miesiac place lekarzowi za testowanie na sobie coraz to nowszych leków, które wcale nie pomogaja.

BTW. od kiedy SFD stalo sie kulturystyczną elektroda?


Zmieniony przez - CyberKid86 w dniu 05/10/2022 15:45:04

Every man dies, not every man really lives...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9082 Napisanych postów 82788 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700142
Lekarz Ci dał odpowiednie wskazania co do hcg , wiec nie szukaj porad u anonimowych osób na forum .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95087 Napisanych postów 365248 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671359
aby zrobić pct potrzebujesz badania
hcg jest często przepisywane na takie przypadłości może u ciebie na hcg zaskoczy
dlatego nie ma na kazdą przypadłość "uniwersalnych" leków tylko jest ich kilka i kilka opcji leczenia
tutaj to już indywidualne predyspozycje/działanie leku na konkretną osobe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 600
lodzianin1
aby zrobić pct potrzebujesz badania
hcg jest często przepisywane na takie przypadłości może u ciebie na hcg zaskoczy
dlatego nie ma na kazdą przypadłość "uniwersalnych" leków tylko jest ich kilka i kilka opcji leczenia
tutaj to już indywidualne predyspozycje/działanie leku na konkretną osobe


Zrobiłem dziś rano wszystkie, które napisałeś + morfologie przy okazji. Jak tylko będę miał wyniki to je wrzucę.

Every man dies, not every man really lives...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95087 Napisanych postów 365248 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671359
ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 600
lodzianin1
ok


Cześć, wrzucam wyniki z wczoraj. Jak widać mam 3,5x wyższy testosteron niż przed rozpoczęciem TRT, reszta raczej "w ryzach" a tak jak pisałem czuję się dużo gorzej (zero libido) niż zanim zacząłem co jest dla mnie powodem, dla którego chce zrezygnować.








Every man dies, not every man really lives...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95087 Napisanych postów 365248 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671359
Wyniki masz dobre tutaj może problem w głowie siedzi?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 600
lodzianin1
Wyniki masz dobre tutaj może problem w głowie siedzi?


Wiem, że są dobre, ale co z tego jak odczucia mam całkiem inne (zero porannych wzwodów, brak libido tak jak pisałem). Nie mam żadnych problemów "życiowych" czy innych zmartwień typu brak kasy czy coś, partnerka też bardzo ładna (w przeciwieństwie do mnie ),jak dochodzi do seksu to bez problemu mam wzwód, tak samo przed trt, więc dlatego głowę wykluczyłem. Może po prostu nie jest mi dane poczuć benefitów z takiej kuracji, a kłuć się nienawidzę :)

Poczytałem trochę zagraniczne fora o PCT i HCG jednak jest potrzebne oprócz clomifenu do tego, także wykupie receptę na dniach jak będę miał czas podjechać do apteki.

Mój plan wygląda mniej więcej tak:

Jutro przypada mi kolejny strzał to już odpuszczam i czekam 1-2tyg, później daje ovitrelle 250j e3,5d przez 3tyg, na ostatnie 2tyg clomid (nie wiem w jakich proporcjach, potrzebuje porady czy np 1tab 50mg e2d bedzie ok?).

Badania robic co tydzien czy dwa? Zeby sprawdzac jak mocno zleci testosteron, kontrolowac e2/prl i czy ruszy lh/fsh? Ma to jakis sens?



Zmieniony przez - CyberKid86 w dniu 06/10/2022 10:05:30

Zmieniony przez - CyberKid86 w dniu 06/10/2022 10:16:18

Every man dies, not every man really lives...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić odblok

Następny temat

Pofałdowana skóra głowy.

forma lato