SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRINEX 200- RAZAK (prop,tren acetat,drostanolone)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ogolnie jestem dlugo na forum moja karta jest chyba czysta i nie ma co do mnie podejrzen ze jestem pimperem ale o razaku zlego slowa powiedziec nie mozna, kazdy moj ziom bierze razaka tylko i wylacznie kazdy ich srodek robi wzorową robote, ogolnie w gdyni nr 1 firma i kazdy kto jest z tad i kuma temat celuje w razaka.
sam biore teraz propa i metke ich mete 20mg i puchne naprawde ładnie. propa dopiero zaczolem teraz zmienilem z testolika i tez jest moc. Brat moj tez bral propa razaka i mial porownanie np z testovisem to twierdzi ze razakowy lepszy. przy tej samej dawce.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UwE a po ilu propa poczyłes? tez go teraz bije:) 100 e2d, uważam ze to solidna firma, w poznaniu tez chłopaki w razaka celują. ludzie biora inne produkty tej firmy i nie słyszałem złego słowa jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Przeszedlem z trena pheonixa na ten wynalazek..Narazie jeden mocny strzal..Agresja niesamowita...Narazie zadowolony jestem zobaczymy jak dalej Choc tak na zdrowy rosadek to flakon starcza tylko na z 15 dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
cromwell jak bijesz tego mixa dawka ? opisz efekty tego cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Udewzylem 1.5 ml i 1 .3ml..Bede walil tak z 1.3ml co drugi dzien....Ale agresja sila i wytrzymalosc...Czuc ta androgenicznosc tych srodkow Jestem razcej na ujemnym bilansie Ale tak intensywnych treningow dawno nie bylem wstanie przeprowadzic,,..Trena acetata odrazu idzie wyczuc..Po poltora ml..Tez libido skoczylo botesta duzo nie wale a 150mg propa po kilku godzinach u mnie powoduje wzrost libido bo wczeniej walilem 100mg co drugi..pheonixa..Dam znac pozniej..Ale czuje ze jest tam co powinno byc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
nada sie to do robienia masy ? jakby mete dodac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
moim zdaniem tak, lecz lepsze wyjscie dac vinko

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 647 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16864
Na Mase Wszytko mozebyc ale finansow mi by bylo szkoda..Wolal bym kupic enana trena we flakonie sa 2 g..Tu tylko pol..I przywalic duza dawke trena z testem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
trena enana to z 10 tyg wypadaloby pocisnac to 2 butle zejda wiec taniej ten mix wychodzi , ale nie gadamy o cenach

cromwell daj jakis kontakt do siebie , moze byc mail

Zmieniony przez - Racker w dniu 2010-04-18 20:04:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 796
jestem też w trakcie bicia trenu razaka 100mg ed i bardzo fajnie robi ale miałem parę razy taki kaszel po strzale, że nie mogłem wytrzymać

niestety tego samego o propie nie mogę powiedzieć bo działa tak sobie dla testu w trakcie wbiłem parę razy innego propa od razu poczułem różnice
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STANEX -I 50 RAZAK - Stanozolol NA OLEJU!

Następny temat

Prop Phoenix ????

WHEY premium