SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREN E-200 Atomic

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
Trenik chyba juz sie na dobre wkreca,druga noc z rzedu i nieprzyjemne uczucie goraca polaczone z potami,pierwszy raz mam takie odczucia i pierwszy cykl z tym srodkiem wiec chyba dziala :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
No dzisial kolejny przyrost sily na sztandze,waga obecnie +4,5kg,zmalalo libido i wyraznie zmalala wydolnosc...pompa na treningu kozacka.Dla mnie ten tren dziala ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Wuujaas i jak trenik ??\
żyjesz jeszcze :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
z jakiej firmy masz ten sprzet:)??

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
zyje i mam sie dobrze,tylko otoczenie ma ze mna prze*ebane bo ciezko mi sie pohamowac jak sie wqrwie.Trenik dziala na 100%,wszystkie objawy sa,sila ogromnie do przodu,jakosc miesnia sie kozacko poprawia,zyly na wierzchu,nie moge spac i chodze wypoczety,siuski koloru ciemnego piwska.Ogolnie na plus,jak terminator sie czuje.Libido juz spadlo,tak w 3 tygodniu odczulem spadek jak sie trenik wkrecil.Z atomica mam sprzet,polecam z czystym sumieniem,Juz robie zapas na kolejne cykle zeby pierwsze partie jeszcze dorwac ;) kaszlu tylko nie mam ale tego akurat nie zaluje

Zmieniony przez - WuuJaaS w dniu 2009-09-13 12:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1225
witam wiem i soryy ze nie ten dział ale w dopingu nikt nie chce pomoc .mam pytanko jak lepiej trenik dawkowac .jesli za wyznacznik wezme 75mg~80mg co drugi dzien to czy nie lepiej było by bic ed po 40mg zeby utrzymac sterzenie lepsze.rzecz jasna chodzi mi o octan.pierwszy kontakt z trenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
bez ankiety nikt ci nic nie rozpisze.Dawki dobiera się pod różnymi aspektami.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1225
lodzianin do hooja ja nie pytam zebys mi cos rozpisał tylko koorwa jak lepiej utrzymac rowne stezenie czy walic co 2 dzien czy kazdy .ja tu nie widze nic nie zrozumiałego i kompletnie nie pytam o rozpiske tylko o stezenie ehhhhh...ludzie czytac nie umieja czy jaki hooj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
no to logiczne że co 2 dni,nie ma sensu kłuć się codziennie.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2009-09-13 14:18:44

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2009-09-13 14:19:42

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jesli kucie ci nie przeszkadza to jak najbaridziej ed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone Rosja

Następny temat

OXANANDROLONE Genesis

WHEY premium