SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING POCZATEK

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
witam dopiero zaczynam ćwiczyć mam 19 lat i chciałbym poprosić was o skonstruowanie jakiegoś planu treningowego który by dal jakieś rezultaty.
moja waga 90 kg
wzrost 185
dotychczasowe treningi > brak przez uraz nogi lecz latem około 1000 km na rowerze łącznie teraz zaczynam sie przyzwyczajać czyli pomacham sobie trochę w pn śr i pt na poszczególne grupy ...
doastepne sprzęty > ławka prosta skośna modlitewnik sztangi i hantle
chciałbym zaznaczyć ze nie mogę niestety przesilać lewej nogi wiec trening z nogami ( jakieś przysiady ze sztanga czy coś) odpada ,co do diety to postaram sie dostosować do zaleceń ale nie będę buli grubej kasy na odzywki i inne środki żeby w szybkim czasie mi przyrosła masa jestem cierpliwym człowiekiem no i wytrwałym :p z góry dziękuję za jakiekolwiek posty wnoszące coś do tematu lub za linki z najbardziej optymalnymi programami.

pozdrawiam

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
jak dasz rade to rób ten trening https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html oczywiście bez nóg jak nie możesz a diecie poczytaj w dziale odżywianie jest tam tego troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
dziekuje za odp znalazlem trening na kulturystyka pl :) zmodyfikowac pomogl kumpel :)

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW w domu

Następny temat

HST a praca fizyczna bez mozliwości stosowania diety

WHEY premium