SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA RZEZBE DO POPRAWKI/ OCENY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
witam na wstepie powiem ze cwicze od czerwca 2007 mialem tam kilka malych przerw a tak to cwicze w maire regularnie. Mam dosyc mase i od jakiegos czasu staram si ecwiczyc na rzezbe ale niewiem czy robie to dobrze wiec przedstawie plan mojego treningu :

Dzień 1 - klatka, brzuch

- wyciskanie sztangi na ławce płaskiej (6x10) i tu pytanie jaki ciezar stosowac? prosze o rady na raz wycisne 70kg.
- wyciskanie sztangi na skosie (6x10) to samo jaki cięzar
- rozpiętki w leżeniu na płasko (6x10) hantelkami 10 kg kiedys robielem 3x 10kg 3x12kg jak lepiej ?

i do tego brzuch: (chce go ciwczyc codziennie znaczy 5 razy w tyg caly czas ten sam trening) brzuch mam ogolnie dosyc umiesniony ale musze sie pozbyc tluszczu i chodzi mi o to by miec plaski brzuch i umiesniony a nie wypukly z miesniami wie czy taki trening bedize odpowiedni :

- brzuszki na laweczce skosnej (3x20)
- w lezeniu bikiem takie jakby sklony od boku niewiem czy wiecie o co chociaz ale chociaz mniejwiecej (3x20) na kazda strone
- wiszac unoszenie nog prostych (3x10)
- lezac na ziemi nogi na laweczcce brzuszki (3x20)

Dzień 2 - biceps, nogi (brzuch)

- uginanie ramion ze szangą (6x10)
- uginanie ramion ze sztangielkami młotkowym(6x10) 10-12kg
- cwiczenie na bramie trzymajac dwa sznurki uginanie ramion (6x10)


- przysiady ze sztangą (6x10)
- wspięcia na palcach (6x10)
- na maszynie w siadzie wyprostowywanie nog (6x10)

Dzień 3 - barki (brzuch)

- wyciskanie sztangi zza głowy (6x10) jaki ciezar stosowac ?? na 6 serie bralem ostatnio 10kg na strone przy gryfie 17kg i 10 razy poszlo ale dosc ciezko
- wyciskanie sztangi przed glowa (6x10) jaki ciezar
- unoszenie ramion w przód ze sztangą (6x10)

Dzień 4 - triceps, (brzuch)

- wyciskanie francuskie sztangi leżąc (6x10)
- na bramie ciagniecie dwoch sznurkow w dol (6x10)
- pompki w podporze tyłem z obciazeniem 10kg (6x10)

Dzień 5 - plecy (brzuch) mysle czy cwiczyc plecy bo mam jedna lopatke nizej jedna czy cos tam z plecami ale napsize wrazie co

- wszystkie cwiczenia na maszynach glownie przyciaganie ciezaru do klatki w różny sposób ( 3 rozne cwiczenia (6x10) )

Prosze o wylapanie bledow i poprawki z gory dzieki. aha i mam jeszcze pytanie czy mam wykonywac szybkie ruchy gdy cwicze bo slyszalem ze jest tak lepiej jesli chodzi o rzezbe. Wielu bedzie pewnie mowilo o diecie wiec odrazu pisze ze jest ona w czasie ukladania :D pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrot po dlugiej przerwie

Następny temat

Czy to dobry plan? :)

WHEY premium