SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC Creatine Micronized 200 mesh + taurine + Dextrose

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
J.W po 2 latach stosowania cyklicznie kreatyny zauważyłem że najlepiej ona działa w 5-6 tygodniu a zazwyczaj zalecane jest stosować ją krótko co jest dla mnie bezsensem.Ciśnij 12 tygodni później im dłuższa przerwa tym lepiej , po cyklu nie odpuszczaj diety ani suplementacji bo po cyklu kreatyny żeby utrzymać trzeba jeszcze bardziej tyrać.


Pozdrawiam.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dokładnie...cykle cykle 8-12tyg są ok,sam krótszych nie stosuję.Kreatyna o której piszesz działa jak należy,śmiało możesz brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Dzięki wielkie za pomoc :D Po feriach kupuje suple i napisze jak działała na mnie kreatyna i reszta suplementów :) Jeszcze raz dzięki


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
tylko nie zjedz puchy w tydzień, bo może cię porobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Kreatyny czy wszystkich supli ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Żarcik to nie moje pierwsze suple :D A i jeszcze jedno pytanie w jakich ilościach przyjmować kreatynę w takich dawkach jaka jest na pudełku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
faza nasycenia, bez, lub ciągła suplementacja, ale wprzypadku ciągłej istotne są badania, które musi przeprowadzić doktorek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Gdybym chciał robić fazę nasycenia to bym musiał iść do lekarza Tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
ja bym przy wszystkich fazach robił badania, ale niektórzy zdrowo się żywią, pamiętają o owocach warzywach, zdrowych tłuszczach, równowadze kwasowo-zasadowej i wtedy niekoniecznie , ale koniecznością jest odwiedzanie gabinetu w przypadku ciągłej suplementacji kreatyną .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 879
Ok dzięki :) Na pierwszy cykl będę dawkować tak jak jest na pudełku ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW ocena

Następny temat

CM3 1250 + Tribulon z Treca

WHEY premium