SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST Masa na Controlled Labs-pods. str 21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
np

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
heh, trochę nudzi mi się w pracy,więc zastanawiam się nad dalsza suplementacją po zakończeniu testu. I wymyśliłem tak:

w najbliższych dniach kupię jakiś ciekawy stak bcaa/eaa i będę łykał dla lepszej regeneracji itp

w związku z coraz bardzo widocznym dnem opakowania GM kupię sobie ze 2 blistry Kre Alkalynu i pociągnę w ilości 4 kapsy dziennie KA do momentu zakończenia Glycer Grow (ewentualnie jeśli działanie KA będzie fajne pójdę za ciosem i przedłużę nieco sponsorowany cyklon)

Jeśli hajs pozwoli kupię jeszcze jakiś czysty, bezkreatynowy NO booster (np Nitro I, Ester Stack z Nutrabolics etc.) i posmigam na tym być może do końca roku.

Powodem takich planów suplementacyjnych jest fakt, iz obecny cykl naprawdę świetnie działa i chcę pójśc za ciosem (po co przerywać coś, co przynosi kozackie efekty).

Za dwa tygodnie trening zmieniam na FBW z priorytetem barki/klatka (jak zwykle zreszta hrrhr)

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
ja mam nadzieje,ze od poniedzialku zaczynam 7tygodniową randkę z xpandem
narazie odpoczywam, juz 5dni bez silowni i nosi mnie strasznie
a z dodatkow tez sobie troche zakupilem - testu raczej nie zrobie bo malo czasu chociaz kto wie

a po nowym roku o ile dostane przyatakuje tego 2blasta z hollywood labs

ps. tez mam nowy planik juz rozpisany i zaczynam po niedzieli, a co !?!

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-10-31 14:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
co to ten 2blast ??? daj no na priv jakiś namiar do tego towaru proszę.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
a, taki staczek. Spoko.

Kurde przypomniało mi się,ze jeśli chcę pośmigać na snołbordzie to musze do końca grudnia zrobić artroskopię, heh.

Zaraz wypad z pracy, w domu szamka i na trening połamię jakąś sztangę zapewne

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Popatrzcie no sobie co na tę klatkę dziś i biko powchodziło:

klatka

wyciskanie sztangi w leżeniu na skośnej ławce 60kg*12, 80kg*8, 100kg*5 (3 sam,2 z pomocą), 95kg*6

wyciskanie ciężaru na maszynie typu hammer 50kg*10, 55kg*8, 57.5kg*8, 60*8

wyciskanie suwnicy na skosie głową w dół 40kg*8, 45kg*8, 47.5kg*8

rozpiętki ze sztangielkami 16kg*10, 17kg*10, 17kg*10

biceps

uginanie ramion ze sztangą stojąc 45kg*8, 45kg*8, 50kg*8

uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 17g*8, 18.5kg*8, 18.5kg*8

uginanie ramion z kratownicą na modlitewniku 30kg*8, 30kg*8, 30kg*8


Na klatkę sam zrobiłem 3 ruchy stówką - sam byłem zaskoczony potem jeszcze 4 + dwa z pomocą 95. Jak tak dalej pójdzie to za tydzień 4 razy sam 100kg

w innych ćwiczeniach na klatkę też dobry progres, na biceps jakoś znacząco już nie zwiększę obciążeń. Ale to żaden problem jak dla mnie, ramiona nie są priorytetem.

Jutro odpoczynek, w czwartek zrobię plecy (odwołali mi zajęcia czwartkowe, więc po pracy siłka).

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24876
Widzę, że brak światła na siłce nie przeszkodził w treningu łapa kozacka, ale sztangi zadnej nie połamałeś

Walczmy z alkoholizmem - pijmy więcej, żeby inni mieli mniej %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
światła nie było chwilkę, poza tym trenowałem na drugiej sali

nie chciały się łamać stare flaszki

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No panowie, popatrzcie jak wyglądał prrzedostatni trening plecków:

podciąganie na drążku do klatki szeroki chwyt 3 serie 8, 8, 7

wiosłowanie sztangą łamaną w oparciu o ławkę podchwyt 65kg*8, 70kg*8, 72.5kg*8 75kg*8

martwy ciąg 60kg*12, 80kg*8, 100kg*8, 105kg*8 (kuźwa przy stówce puszczają mi dłonie)

przyciąganie linki wyciągu do klatki siedząc chwyt młotkowy 60kg*10, 70kg*8, 70kg*8 (dla odmiany zrobiłem wyciąg pionowy zamiast poziomego, stąd mniejsze ciężary)

ściąganie drążka wyciągu górnego szeroko do karku 55kg*10, 55kg*10, 55kg*9

Z dobrych informacji jest to, że dziś wrzucę fotki - jedną z zeszłej środy i kilka pewnie dzisiejszych, gdyż zakupiłem sobie pstrykacza i dziś mam zamiar się nim bawić


Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2006-11-04 11:43:38

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

caffeine..

Następny temat

Sklepy z odzywkami w ANGLII

WHEY premium