SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : FORMA NA LATO 2009, BY przywor

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Pisz często jak oceniasz Scorcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Witam wszystkich forumowiczo, ktorzy sledza ten test.
Pragne wam przedstawic podsumowanie pierwszej czesci mojego testu, gdyz nie widze sensu odwlekania tego, a chce przystapic do kolejnych treningow od jutra.
Niestety nie moge wam przedstawic 100% walorow suplementacji ktora stosowalem, gdyz 2tygodnie bylem chory! Pierwszy tydzien jechalem na antybiotykach, a drugi wracalem do zdrowia. 4dni ostrego wypacania sie w lozku. Oczywiscie nie cwiczylem przez ten okres, diety nie bylo w ogole. Warto dodac, ze staralem sie zapobiec takiemu czemus jak tylko moglem : jadlem witaminki, dodatkowo stocowalem C w okresie treningowym, ZMA, czosnek, warzywa i owoce. Nie pomoglo nic.
Dlatego prosze tez o szczypte wyrozumialosci.


Moje wymiary na dzien dzisiejszy, godzina 18 :
Bylo / Jest
bic : 41cm / 42cm
udo 15cm od pachwiny : 60,5cm / 61cm
lydka : 40cm / 42,5
klata pod pachami i po sutkach : 114cm / 117cm
brzuch po pepku : 94cm / 98cm
po barach : 134cm / 136
waga : 88,5kg / 95kg

Wyniki silowe ok!

Suplementacja :

- mono od universal 500g, po mimo, ze jadlem mala kopiasta lyzeczke na porcje(jakies 7/8g), zauwazylem, ze cos wolno sie rozkrecalo. Chodzi o to, ze zawsze mono zaczyna u mnie dzialac po jakichs 2,5tygodnia, a to zaczelo o tydzien pozniej. Poza tym standardowo, cena/ jakosc : 5 w skali 10.

- no shotgun v3 664g, spodziewalem sie po nim prawdziwej eksplozji. Niestety nic poza zwiekszona koncentracja i wytrzymaloscia. Nawet po podwojeniu porcji! Potrojnej nie jadlem bo by mnie wymioty rozerwaly. Cena/ jakosc : 5 w skali 10.

Ogolnie moge powiedziec, ze wyniki jakie zostaly osiagniete, zawdzieczam w wiekszosci diecie. Z poczatku bylo ok, ale potem z tygodnia na tydzien coraz gorzej. Musze przyznac, ze ciezko jest mi ladowac tyle weglowodanow w siebie. Momentami to juz byly katorgie zeby wladowac w siebie ten ryz, a dibenco nic nie pomagalo w tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052




1

Zmieniony przez - przywor w dniu 2009-03-09 18:46:06

Zdjecia zostaly zrobione innym aparatem !! - Poprzednie byly robione telefonem

Zmieniony przez - przywor w dniu 2009-03-09 18:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Co dalej?

Nastepna czec treningu.

Dzien bedzie wygladal tak :

- 2tabletki Scorcha
- jajecznica na masle z 4jaj z 1,5 berlinka, bulka razowa / + witaminy, 3tab omega3, 2tab HMB
- grilowana piers, salatka, majonez, 2lychy oliwy, 3lychy owsianych
- jesli treningowy to porcja bulka + HMB + lycha kawy + C
- po treningu HMB + C
- po 45min od konca treningu grilowana piers, warzywa, 2garsci orzechow
- schabik, salatka, garsc orzechow
- porcja bialeczka + ZMA + HMB


po treningu 30minut aero

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze nie zapomnialem czegos!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5079
dolaczam sie do prosby moldera na temat wypowiedzi dotyczacych scorcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema bede sledzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8965
Będę śledził:)
Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grypa

Następny temat

Białko w diecie z zespołem jelita wrażliwego

WHEY premium