SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOSTERON a homoseksualizm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
naukowcy doszukujac sie przyczyny homoseksualizmu u mezczyzn spekulowali ze wine za takie zachowania ponosi niski poziom testosteronu u takich mezczyzn , lecz gdy badanym homoseksualistom podnisiono poziom testosteronu poprzez zastrzyki z tego hormonu okazalo sie ze stali sie oni, bardziej umiesnionymi, jurnymi i bardziej napalonymi facetami majacymi jeszcze wieksza ochote na przedstawicieli tej samej plci ;)

im back;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4525
Jaki z tego morał? -> Jak sie nie odblokujesz to zacznies sie zabawiać z kumplami po prysznicem a tak serio to mam w klasie jednego geja i mi o analach opowiada ze idzie żygnać .... a jak czytąłem jego pamietnik to łooo... co on tym chłopakom robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
Give me more testosterone

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Nie dziwne...bez tescia/czy tam z mala jego iloscia czujesz sie jak ***** ktora szuka ochrony i schronienia...takie nie wiadomo co sie jest
Tesc daje agresje/meskosc/zwierzaka no i wszystko co ma BARBARZYNCA

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
a co skad wiesz czyzbys sam mial niski testosteron ;) a wysoki jego poziom wcale nie daje agrsi zwiezraka to mit, wlasnie wysoki -fizjologiczny poziom tego hormonu daje opanowanie, otwartosc, dobry nastroj, pewnosc siebie ale nie agresje!! jesli ktos byl malym agresywnym d****em wczesniej to na tesciu bedzie bardziej okazywal te ceche poprostu czyli bedzie wiekszym agresywnym d****em proste.
1

im back;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
"a co skad wiesz czyzbys sam mial niski testosteron ;) "

chyba nigdy nie brales saa,a potem nie miales odbloku jak widac...

Co do agresji niestety saa wyzwala ja...przed braniem saa jak sie w****ialem to panowalem na tym..po saa jak sie w****ie rece mi trzesa sie i czasami nie panuje nad soba...zreszta nie tylko ja to mam...ale widac ty jestes fenomen i tego nie amsz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
kiedys w autobusie chcialem typka bic bo mnie nadepnal na buta
1

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14384
dokladnie,jestem na cyklu i ostatnio kolege,ktory mnie wkurzyl z roweru zrzucilem,to znaczy podnioslem rower razem z nim,a on spadl ale go nie zbilem bo slabszych i mlodszych nie bije mam taka zasade,jak sie mierze to tylko z kims kto w moim mniemaniu pod jakimis wzgledami rowna sie ze mna

Zmieniony przez - Rafi1980 w dniu 2005-09-15 09:00:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 412
To ja chyba mam go malo, bo gejem jestem :] :P
3

k

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ziki tez...



























ale sie leczy

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
upodabania ksztaltuja sie w zyciu plodowym

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy !!

Następny temat

czy wszyscy duzi zawodowcy ala COLEMAN maja nadcisnienie?

WHEY premium