SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:redukcja dyma-burn(pods.12str),thyrotherm (pods.28str.) by ripahza.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dobrze rozpisane
dobre fotki
powodzenia i sog

wygladasz na wyższego niż jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dudek to jeśli tak to mam 95cm ;) nie mam takich boków ale za to jestem szeroki w talii :) chce zejść do przynajmniej 86cm w talii :D
UDA SIĘ??
UUUUDAAA!

PS.zaraz na trenings ,łykne te kapsy bcaa treca :) 10 :) i za 15 minut 2 kapsy dyma-burn :)
dziś plecy ,triceps i rower 30 minut .. musiałem troche przesunąć plan , ze względu że w poniedziałek nie byłem na siłce , ale już od noweg tygodnia będzie wszystko zgodnie z planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
Nogi odstają od reszty. nadrób to.

zdr.

Zmieniony przez - jankiel88 w dniu 2007-02-21 18:32:22

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
nóg nie robie .. przeciez nie będe *******lał

a tak poważnie to teraz się wziełem , jestem pewien żę dzieki aerobom nabiorą odpowiednich kształtów i będą wyglądały na poziomie ..bo uwierz mi są duze ..tylko strasznie zlane.. w spodniach jest naprawde cisno (bez skojarzeń prosze) hehe ale..pożyjemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
PODSUMOWANIE DNIA ;)
Dzien minął troche dziwnie , wstałem wcześnie rano (bo musiałem) pomimo tego że położyłem się po 3 w nocy ..byłem na imprezce i wypiłem około 4 browarów.. Wstałem wziełem suple..omlet..wziełem suple..ze względu na to ze jest środa popielcowa..mięsa NI MA :( zjadłem ogórkową z chlebem pełnoziarnistym + porcja WPC.. zjadłem rybe z ryżem.. znowu zjadłem rybe z ryżem..wziełem suple..na trening..po treningu..wziełem suple..teraz sobie zrobiłem kanapki z chleba pełnoziarnistego z tuńczykiem i czekam czekam i czekam aż wkońcu będe mógł ten szit skonsumować na siłe ;P..
Trening dzisiaj nie był tak na powerku jak wczoraj ,nie wiem czym to może być spowodowane..krótkim snem? browarami ? czy innymi głupotami :P wziełem 2 kapsy dyma-burn i o dziwo nie szczesało mnie :( szkoda ..ale mam nadzieje że będzie lepiej :D ..na razie myśli skupiam nad jutrzejszym dniem ..dużo czasu spędze w szkole (szame biore ze sobą) , potem coś na chacie oszamam i jade na basen :) dodatkowy wysiłek się przyda tym bardziej że jestem na redukcji..
Jutro zdam relacje co i jak ?? czy było dobrze czy srak ! hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3447
"wziełem suple..na trening..po treningu..wziełem suple"


proszę Cię pisz : wziąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no skoro to dla ciebie takie wazne i az mnie prosisz to zmienie ta forme,skoro tak nie wiele ci do szczescia potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3447
czyli moja misja "BYKOM STOP" jednak ma sens huuura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
rozumiem ze chcesz zniszczyc wszystich powyzej 120kilo tzw. byków ...
POWODZENIA

a tak na powaznie to z pospiechy tyle bledow ..ale luzz ..ktos musi o tym przypominac bo inaczej ludnosc by w jaskiniach mieszkala

SOG za to ze czuwasz nad moim rozwojem ahhahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Skoro temat zszedł na byki to rób jeszcze linijke odstępu jak kończysz jeden wątek - będzie ładnie przejrzyście napisane.

Często pijesz na cyklu ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Clout

Następny temat

Witaminki- jak je pogrupowac?

WHEY premium