SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:redukcja dyma-burn(pods.12str),thyrotherm (pods.28str.) by ripahza.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1022
A mi rece opadaja... w takim czasie i przy tych posilkach nie powinienes w ogole stosowac spalaczy. Majac tak duze zatluszczenie, Twoj organizm nie wymagalby zadnych spalaczy. Obejrzalem sobie zestaw suplementow, ktore wykorzystales do testu i przykladowe posilki z jednego dnia i od razu rzucilo mi sie jedno: GDZIE WITAMINY!?! Skad chcesz je brac czlowieku? Warzywa w diecie pojawiaja sie u Ciebie przy jednym posilku jako dodatek. A prawda jest taka, ze przy redukcji, gdy ograniczasz spozycie weglowodanow i ograniczasz tluszcze, witamin powinno byc 2-3 razy wiecej niz normalnie. Zamiast kupic kolejny spalacz trzeba bylo wrzucic supradyn, maxivit albo dobre witaminy w postaci musujacej (takie przyswajane sa najlepiej). I jesc wiecej warzyw!!!
Druga sprawa to to, ze wrzuciles przy redukcji bialko Ostrowia, ktore jak na 80-tke, ma duza ilosc weglowodanow (chyba 6,5g/100g), ale przede wszystkim tluszcze to ok 8,5g w 100g (z tego co pamietam). Do redukcji raczej sie wrzuca odzywki o zroznicowanym skladzie (np. Isopreme Ultimate Nutrition) i o wysokiej przyswajalnosci (CFM Vitalmax, gdzie BV=159, a przy okazji weglowodany <1g/100g, tluszcze <1g/100g).
Ale najbardziej rozwala mnie to, a spotykam to coraz czesciej, ze za niedlugo zeby spalic 1 kg ludzie beda wrzucac efke albo tak jak w thyrothermie substancje pobudzajace gruczol tarczycy (oczywiscie wszyscy mysla, ze to zdrowe), zamiast po prostu solidnie sie przylozyc do cwiczen aerobowych... solidnie tzn. min. 1-1,5h dziennie samych aerobow na HR<140.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Endrijo-to pokaż swoje foty i swoje osiągi jak jesteś taki dobry..
Ripahza gratuluje, na prawdę nieźle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
bardzo dobra redukcja ;] łap Soga ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434
Ja rownież widze efekt:)
Obecnie tez sie redukuje i biore Dyma Burn.

Zajzyj na moj test:
https://www.sfd.pl/TEST_-_Sklep_SFD_&_Musclepower_-_EXTREME_-_Loss_Fat_REDUCTION_Woman_s-t410823.html


Kiedys juz wczesniej bralam Dyma Burn i tyhro.
I stwierdzam ze tyro zdecydowanie mocniejszy chodziaż dyma tez nie jest zly ciekawy sklad ale jednak dla mnie slabszy od tyhro.
Wiadomo thyro zawiera pochodna roslina efki wiec inna liga

Jak koledzy wyzej redukuj sie dalej bo widze ze na dobrej drodze jestes:)


pozdrawiam

Zmieniony przez - nadinka w dniu 2008-05-31 07:04:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
to było rok temu

obecnie jestem już po mocniejszej redukcji na Venomie https://www.sfd.pl/TEST_-_ALRI_/_3xJW_+_Restore_/_ubijamy_shit_by_ripahza_-_pods._54_str.-t373032.html

no i w trakcie cyklu na PH.. a test robie gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
riphaza dyma burn xtreme tez ma efke....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
podobno nie ma.. kiedyś miał, teraz to tylko nazwa pododobna.. chwyt marketingowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
aha ok

szukam jakiegos spalacza opartego na efce
moze cos polecisz bo nie jestem na czasie ze spalaczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
teraz ze spalaczami z efką cieżko.. nie ma raczej nic na rynku..

to co polecają obecnie testerzy... to albo
Venom ( mocny ,ale świetny spalacz )..
Leviathan ( trochę drożej wychodzi ,ale również świetny oparty na yohimibie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
ok tnx
+
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Clout

Następny temat

Witaminki- jak je pogrupowac?

WHEY premium