SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Wycinka z podrasowaniem mięsa (T-A-B,NOZ, Red Acid) podsumowanie str.10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
hehehe. Nie wiem właśnie ile dokładnie z tego NOZa jest CEO, bo oczywiście producent podaje skład mieszanki oczywiście bez gramatury poszczególnych składników (nienawidzę tej praktyki i uważam ją za sk.urw.ysyństwo). Ile kosztuje blisterek KA?

Węgle obciąłem konkret, dziś zjadłem tylko 70gietów owsiany na śniadanie z twarogiem wiejskim (250g), potem znów twaróg wiejski, potem tuńczyk, a potem 50gietów Elite Whey (za***isty smak - Butter Cream Toffee Mix, polecam), do tego przez cały dzień 3 grzdyle oliwy

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
tak jest dobrze jak podales pamietaj ze przy obcietych weglach podniesc tluszcz i bialko nawet do 3,3gr na 1 kg.co do KA u czrnucha 120kapsow z EFX kosztuje 80zl mialem i z czystym sumieniem polecam po treningu wrzucisz 2 max 3 kapsy i jest za***iscie
pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Może kupię to KA dodatkowo rzeczywiście... Ale raczej gdzieś w zwykłym sklepie jutro, bo 27.07 wyjeżdżam na wakacje i zanim z Grajewa mi paczka dojdzie to zostaną mi 2 tygodnie treningu.

Białko jem na poziomie ok.2.5 gieta na kg masy ciała, może nawet trochę więcej.Tłuszcze intuicyjnie.Mam ambicje robić od jutra codziennie aeroby, to może przez te 3 tygodnie jeszcze cioś zwojuję.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nie przesadzaj z aerobami bo wypalisz miecho tylko!pamietaj ze masz ujemny bilans zbyt duze obciazenia i poleci miecha za duzo!co do aero 4 x po 40 min max najlepiej zaraz po treningu.potem szybko uzupelnic glikogen i po sprawie.
a jak sie wkrece ten red acid??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Spoko, aerobuję 30 minut zaraz po siłowni (tzn. dokładnie jakieś 15-20 minut, bo muszę na bazę dojechać). zanim zacznę rowerek wypijam porcję NOZa, a potem od razu węgle białeczko i oliwa Mam nadzieję, że cos z tego wyjdzie.

Co do Red Acida to powiem tak: nie znam się na spalaczach i może coś pomijam nieświadomie, ale nie odczuwam niczego nadzwyczajnego. Pocenie się na siłowni przy obecnych temperaturach jest całkowicie normalne, przy aerobach tym bardziej. Jakiegoś pobudzenia szczególnego też brak. Jeśli nie uda mi się zrobić porządnej kraty na brzuchu ro bardzo sflugam Controlled Labs
Może lepiej było Ergolean AMP brać...

Dzisiejszy trening barki + triko:

barki:
wyciskanie zza karku 8*60kg,8*60kg,7*70kg(6 ruchów sam,siódmy z pomocą, czyli znów do przodu), 8*60kg
arnoldki 21kg*8,21kg*8, 23kg*8, 23kg*8

triko
francuz z kratą na skosie 3 serie po 8 ruchów 35kg (francuz siedząc z łamaną sztangą 35kg*10,37.5*8,40*8
prostowanie na wyciągu z linkami 3 serie 12 ruchów

Potem 9 serii brzucha i aeroby w domku.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Wywal tą oliwe z shake'a potreningowego, mija sie to z celem zupelnie tłuszcze spowalniaja wchlanianie innych skladnikow odzywczych, a to rzecz po treningu wyjatkowo nie wskazana.

Cisnij dalej

Zmieniony przez - -Tora- w dniu 2006-07-10 20:27:59

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jw oliwa przed snem ale nie po treningu.
co do CONTROLLED LABS nie "denerwuj" mnie bo szykuje cykl na ich towarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Heh, mnie korci Blue Up. Miałem dwa kapsy na próbę, w zeszłym tygodniu łyknąłem i po jakimś czasie poszedłem na piwko i gibla. Efekt był taki, że wszyscy mnie denerwowali i wciąż kopmuś jechałem po rajtach. Raz za to, że ktoś mnie prosił o bibułkę, raz za to, że ktoś inny na czas nie zawinął lolka i nie puścił w obieg itp. Zwykle taki nei jestem, więc powiązałem sprawę z Blue Up`em

Poza tym chciałbym spróbować Testosting z Revolutions Nutrition. To nowy buzer teścia z Revolutions, a ta firma nigdy mnie nie zawiodła i myślę, że wartoby przetestować nowy produkt

Tora - masz rację, wywalę tę oliwę.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Uchyle rabka tajemnicy ze Blue Up jest czescia skaadu jaki sklecilem z Doktorem JACKYLEM alias CZARNUCHniestety mmusze do koncia sierpnia czekac na urlop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
też pewnie kupię opakowanie po powrocie z wywczasu w Hiszpanii

a tak z innych bardziej bieżących spraw to chyba jutro pojade do Sonbatego i kupię HMB Vitalmaxu. Orientujesz się może, czy dawka 900mg na kapsa w Vitalu oznacza 900mg HMB, czy 900mg CaHMB?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

kreatyna po roku?

WHEY premium