SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Wycinka z podrasowaniem mięsa (T-A-B,NOZ, Red Acid) podsumowanie str.10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Jedno opakowanie nie starczy. Ja myślę na jesień o połączeniu XP Energized (może w końcu przetestuję, aż wstyd przyznać, ze nie brałem Xpanda nigdy) do tego opakowanie Revenge v.2 i Pump Juice.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja tez XP nie bralem bo juz slyszalem opinie ze przereklamowany. zastanowie sie jeszce bo che kupic supli na dwa ckle jak bede na urlopie a funduszy wiele nie bedzie.ale topic bedzie napewno wiec licze ze mnie odwiedzisz
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No raczej że odwiedzę

pozdro.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Don Pawson dobry topic dobrze się czyta
Zestaw widze pierwsza klasa ajak oceniasz teraz red acid od ostatniej twojej wypowiedzi na temat tego środka minął prawie tydzień może się rozkręcił.
NOZ widze wart swojej ceny i widze życiowo browary się leją hehe;)
Pozdro

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Emano.

Red Acid czy się rozkręcił? Raczej nie. efekty, które zacząłem obserwować biorą się w 99% z mocnej redukcji węgli, a nie z cudownego działania tego środka. Ogólnie ja go ganię, bo nie czuję absilutnie nic. Wszyscy, którzy biorą jakieś spalacze piszą w testadh o pobudzeniu itp, a ja niczego takiego nie odczuwam.Nie wierzę, że to kwestia typu "na mnie to nie działa", po prostu produkt jest lipny i finito.

NOZ jak najbardziej uważam za wart ceny (szczerze mówiąc wcale tak wiele nie kosztuje jak na mój gust )

A browary? Ano lecą trochę. Wychodzę z założenia, że nie jestem zawodowcem, nie wiążę swojej przyszłości z kulturystyką (jest bardzo ważnym dodatkiem do życia, ale priorytety to sukces materialny poprzez rozwój intelektualny, że tak się wyrażę) i nie widzę sensu w eliminowaniu z życia przyjemniości. Na pewno staram się ich nie nadużywać, ale absolutnie nie mam zamiaru z nich zupełnie rezygnować, bo to chore. I bardzo dziwi mnie podejście 19-20 letnich typów, którzy chwalą się, że "nie pili piwka od 8 miesięcy". To są powody do dumy? Dziękuję, postoję ... Niech jeszcze zrezygnują z seksu, bo ejakulacja wpływa na utratę dużej ilości cennego białka...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
....I obniza pozim naturalnego testosteronu az sie boje siegnac po suple CL korde mam konkretne opiie i opinie negatywne ale cchyba sie skusze najlepiej jak sie sam na wlasnej skurze przekonam

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2006-07-18 17:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Gugcio na pewno nie jest tak, że skoro Red Acid nie działa to wszystko od Controlled Labs jest do du.py. Ja na pewno skuszę się na Blue Up. Co do innych produktów trudno mi się wypowiadać i uważam, że powinieneś spróbować przynajmniej Green Bulge, bo skład wygląda ciekawie. NAtomiast od White Blood wolałbym w 100% Pump Juice. Za ten produkt akurat dam obciąć sobie palec.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja mysle nad GB i WB + BU i raczej tak wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Dzięki za konkretną odpowiedź

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
wypiska z środowego treningu klatka + bicepsy

Klata
wyciskanie sztangi skos 10*60kg, 8*80kg, 6*90kg, 5*90kg (troszkę opadłem z sił :-I)
wyciskanie sztangielek skos głową w dół 31kg*10, 36kg*8, 36kg*8
suwnica 30kg*12, 35kg*10, 40kg*8
krzyżowanie linek górnego wyciągu 3 serie po 12 ruchów.

Biceps
uginanie ze sztangą łamaną stojąc 40kg*10, 45kg*8, 50kg*8
uginanie ze sztangielkami siedząc 17kg*8, 18.5kg*8, 18.5kg*8

Dziś izolowane barki + plecy. Suple na wykończeniu - zostało jeszcze trochę NOZa (biorę 2-3 porcje dziennie,żeby wykończyć całe opakowanie), T-A-B już dawno się skończył, RA jeszcze parę kapsów.

Podsumowanie zrobię w przyszłym tygodniu, ale pochlebne najmniej będzie dla Red Acida, a najbardziej dla NOZa. O TABie sam nie wiem co myśleć szczerze powiedziawszy. Raczej już go nie kupię, bo koszta nie są małe, a odczuwalnych (jak na tę cenę) efektów u mnie właściwie nie było. Może pobawię się jeszcze w buzery teścia, ale już na pewno nie od Premium Nutrition. Za tę samą cenę jest Testosting z Revolutions.

Co do spalaczy to kolejnym zakupem będzie Ergolean, ale kiedy - jeszcze nie mam pojęcia. Na razie myślę o dwutygodniowym urlopie i przerwie w treningach (nie to, żebym czuł się przetrenowany, ale ile można bez przerwy tyrać). Sformułowanie dalszych planów trenigowo-suplementacyjnych odkładam na drugą połowę sierpnia.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

kreatyna po roku?

WHEY premium