SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: FrEakY iNsidE by sLs (1-wszy HST & ARLI 'Evolution Mass Stack ' + inne)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
powodzenia i jak zwykle bede sledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Mój ulubiony tester - fajnie, że wróciłeś

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Solar wrocil

Jak zwykle stuff konkret i widze ,ze juz zaczynasz lapac sie za nie tylko same suplementy bo widze JW

Zycze powodzenia bro

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...dzieki

Panowie:
-osłonki sa cały czas
-nie wszytkie wszystko bede brane na raz - pewnie pójdzie połowa albo mniej
Test bedzie trwał 10 tygodni (+1tydzień - chyba) - to co zostanie to sie cos zrobi z tym a zostanie na pewno.....

ARLI dla tego ze mam juz sporo czasu w szafce - kiedy wyszedł PA to sobie kupiłem cały zestaw.
NxLabs tylko w treningowe - e ze chciałem bardzo wypróbowac ten zestaw wiec jest teraz.

Z supli miałbym tylko ARLI a "lubie" wszelkiego rodzaju dopalacze przedtreningowe.

...wiem ze ilosc robi wrazenie dla niektórych.

Ale - tak jak napisałem - bedzie brane tylko w DT:
-przed (arginina)
-na (aminki)
-i po treningu (aminki/gainer)


+ oczywiscie ARLI cały czas

.....duzo supli moze jest ale bedzie to 11 tygodni wiec 1 opak. 900g białka ale soryyyy - nie stykło by......

Nie chce sie tłumaczyc co i jak z dieta - ale jest tak aby mi podeszło przedewszytkim.
Sniadanie cienkie - wiem ze jest - postaram sie walic jajecznice ale z poprzednich testów wiem ze cienko jest rano - przynajm,niej u mnie...
Wszystko bedzie zalezec od czasu - jesli nie zaspie beda jajca + reszta.
Jesli bedzie dupnie z czasem bede kanapki....niestety.

trening był dany do psrawdzenia - jest oki - prawda troche przekombinowany ale oki......

Co do testów - chciałem bardzo zrobic badania przed po 14 dniach,po 4 tygodniach i na końcu:
ASP,ALT,TEST
...ale niestety wywalanie 50€ 4x podczas tego cyklu ie jest mi na reke.
To wiecej niz cały zestaw jest warty.

Co do badań to ten co czyta to wie - co kilka miechów robie sobie gruntowne badania - wszystko!!!!!

.....i jest oki - a nawet bardzo dobrze - co nawet i mnie dziwi - ale tak jest.

zapraszam i pozdrawiam

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...co do JW to moze to co ja czytałem było mniej wiarygodne albo były to jedne z 1-wszych opnini na jego temat - ale był zachwalany.
próby watr. były wogóle nie podwyzszaone - jesli juz to troche - i ze zaden to ph...

Nie wiem co wypisuja teraz - ale pop tym holenderskim doktorku przestałem czytac na temat JW.

Co do treningu - jest duza zmiana a nawet 2:
- bedzie to HST (dla mnie kosmos)
- inne dni treningu tj. nie 3 dni pod rzad ale on/off/on/off itd


...i moze własnie w tym był problem - za mało czasu na regeneracje - teraz moze bedzie inaczej - mam nadzieje przynajmniej.......

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Jak zwykle wszystko ładnie rozpisane, supli jak na Ciebie to mało. Wiem, że będziesz wszystko trzymał na 100 % swoich możliwości. Życzę Ci (szczerze) przede wszystkim efektów !! Mnie ciekawi jak wyglądają Twoje zapasy supli - zrób jakieś zdjęcie :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
solar, jaki masz znak zodiaku? bo to jest niemozliwe, ze zawsze zaczynamy testy w podobnym czasie . ja zaczne tak za dobry tydzien, ale u mnie widac roznice, bo siadlo na fet przez te swiateczne tygodnie .

poza tym robilem tez pierwszy HST do polowy grudnia. troche sie roznil od twojego, bo jak na moje oko to masz tam az za duzo cwiczen. wielki PLUS na to, ze wreszcie nie bedziesz robil trzech treningowych podrzad!

wracajac do tematu, myslalem nawet niedawno o tobie, bo sie zastanawialem czy do "mojego zestawu" nie dokupic batonow .

nie bede powielal wypowiedzi poprzednikow, ze supli tyle co ja przez rok nie zjadam, ale przeciez jesli cie stac to czemu nie., pewnie i ja bym sobie to zaserowawal, lecz sama cena ALR przewyzsza cene mojego zestawu . takie pytanko, ile wyszlo mniej wiecej za wszystko?


ogolnie to powodzenia byku i cagnij ciagnij, bo u mnie to chociaz wspomniana opona sie zmienia ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
powodzenia, konkretny cykl
ja bym dal po jednym cwiczeniu na biceps i triceps chociarz
w zupelnosci wystarczyloby, bedziesz mial dlugie treningi poprostu...chyba ze Ci to nie przeszkadza
sam teraz zaczolem moje drugie hst do tego storm i szok
w pierwszym hst mialem za duzo cwiczen i przetrenowalem sie przy negatywach...ale to moze wina zlej regeneracji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzieki paowie

Zabrzanin supli jest zdeka za duzo - ale jak zawsze daty gonia a połowa i tak zostanie

przywor

topolina trening trwa ok 50-60min max - z rozgrzewka, wiec nie tak długo - wszystko bedzie zalezec od tego czy wolne beda ciezary czy nie - jak bedzie duzo ludzi to automatycznie dłuzej mi zejdzie.

Pamietam kiedys jak sie robiło 2 moze 3 partie a schodziło 1,5h - ale kiedy to było.........

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
supli w.... zagladac bede sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer z Kreatyna

Następny temat

Czas spozywania po przygotowaniu

WHEY premium